ПОТРІБЕН ЦИВІЛЬНИЙ ЮРИСТ?
ЗАПИТАННЯ ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ

НАШІ ПРАВИЛИ - СПЕЦІАЛІСТИ У МІСЬКОМУ ЗАКОНУ

Перевірено Очистити.

Перевірено Персональний і легкодоступний.

Перевірено Ваші інтереси насамперед.

Легко доступний

Легко доступний

Law & More доступний з понеділка по п’ятницю з 08:00 до 22:00 та у вихідні дні з 09:00 до 17:00

Гарне і швидке спілкування

Гарне і швидке спілкування

Наші юристи вислухають вашу справу та розроблять відповідний план дій
Гарне і швидке спілкування

Особистий підхід

Наш метод роботи гарантує, що 100% наших клієнтів рекомендують нас і що ми оцінюємо в середньому 9.4

Цивільне право

Цивільне право є загальним терміном для всіх галузей права, де є конфлікт між громадянами, між громадянами та підприємствами, а також між підприємствами. Цивільне право також відоме як цивільне право. Цивільне право, у свою чергу, можна розділити на багато різних галузей права. Приклади включають право власності, законодавство про зайнятість та сімейне право.

Товарне право

Право власності регулює питання, пов’язані з майном особи. Дійсно, право власності є частиною права власності. Право власності стосується питань власності та контролю над товарами. Власність означає всі речі та майнові права. Маючи права власності, ви можете подумати про банківський рахунок. З іншого боку, товари — це всі предмети, до яких людина може доторкнутися. Що стосується речей, то розрізняють рухоме та нерухоме майно. Нерухоме майно - це земля, будівлі та споруди, пов'язані із землею. Все інше підпадає під категорію рухомого майна, наприклад автомобіль.

У вас є суперечка про те, кому належить земельна ділянка? Бажаєте встановити право застави іпотеки? Або ви хочете знати, коли ви законно володієте автомобілем? Наші юристи з радістю допоможуть вам, якщо у вас виникне питання щодо права власності

Образ Тома Мевіса

Том Мевіс

КЕРУЮЧИЙ ПАРТНЕР / АДВОКАТ

tom.meevis@lawandmore.nl

Юридична фірма в Eindhoven та Amsterdam

Корпоративний юрист

"Law & More Юристи
беруть участь і можуть співчувати
з проблемою клієнта»

Закон про зайнятість

Закон про зайнятість це велика галузь права. Права та обов'язки регулюються трудовими договорами, положеннями про працю, колективними договорами, законами та судовою практикою. Крім того, питання трудового права можуть мати далекосяжні наслідки для роботодавців, працівників або навіть обох. Тому важливо звернутися за допомогою до спеціалізованого та досвідченого юриста з питань зайнятості. Зрештою, хороша юридична порада наперед може мати вирішальне значення для майбутнього. На жаль, не завжди вдається уникнути конфліктів, наприклад, при звільненні, реорганізації або лікарняному. Така ситуація дуже неприємна та емоційна і може значно зіпсувати робочі відносини між роботодавцем і працівником. Якщо ви страждаєте від трудового конфлікту, Law & More буде радий допомогти вам зробити правильні кроки. Разом ми будемо шукати і знаходити правильне рішення. Юристи з трудового права в Law & More є експертами та в курсі чинного законодавства та судової практики.

Що говорять про нас клієнти

Наші юристи з цивільних питань готові допомогти Вам:

Office Law & More

Сімейне право

Сімейне право має справу з усім, що відбувається чи має статися у вашій родині. Найпоширенішою правовою проблемою в практиці сімейного права є розірвання шлюбу. Окрім розлучення, ви також можете подумати про визнання своєї дитини, відмову від батьківства, отримання опіки над своїми дітьми або процес усиновлення, наприклад. Це всі питання, які потрібно правильно врегулювати, щоб потім не зіткнутися з проблемами. Шукаєте юридичну фірму, яка спеціалізується на сімейному праві? Тоді ви прийшли в потрібне місце. Law & More пропонує Вам юридичну допомогу у сфері сімейного права. Наші юристи по сімейному праву готові надати особисту консультацію.

Ви хочете знати, що Law & More може зробити для вас як юридична фірма в Eindhoven та Amsterdam?
Потім зв’яжіться з нами за телефоном +31 40 369 06 80 або надішліть електронний лист на адресу:
Містер. Том Мевіс, адвокат у Law & More - tom.meevis@lawandmore.nl
Містер. Максим Ходак, адвокат & More - maxim.hodak@lawandmore.nl

Law & More