Мировий договір - це особливий вид угоди. У рамках мирової угоди сторони прагнуть укласти домовленості щодо вирішення спору чи іншої невизначеної ситуації. Це також угода, яку роботодавець та працівник можуть використовувати для добровільного, за взаємною згодою, розірвання трудового договору.

Складіть угоду про врегулювання?
ПОПЕРЕДЖЕННЯ БУДУЧИХ ПРОБЛЕМ

ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

Угода про врегулювання

Мировий договір - це особливий вид угоди. У рамках мирової угоди сторони прагнуть укласти домовленості щодо вирішення спору чи іншої невизначеної ситуації. Це також угода, яку роботодавець та працівник можуть використовувати для добровільного, за взаємною згодою, розірвання трудового договору. Угода про врегулювання може бути укладена для різного роду спорів, але найчастіше використовується у випадках звільнення.

Що таке мирова угода?

Після укладення мирової угоди роботодавець не повинен отримувати дозвіл на звільнення працівника у Нідерландському агентстві страхування працівників (UWV) або у судовому окрузі. Це є важливою причиною того, що роботодавці та працівники в деяких випадках люблять розірвати трудовий договір на основі взаємної згоди за допомогою мирової угоди. Ще однією важливою причиною вибору мирової угоди є той факт, що розірвання трудового договору можна домовитись швидко і легко. Це робить значну різницю у судових витратах і, отже, вигідно для обох сторін. Проте, звичайно, для обох сторін зручніше домовлятися за підтримки адвоката. Ви хочете скласти мирову угоду, яка запобіжить майбутнім юридичним проблемам? Будь ласка зв'яжіться Law & More.

Том Мевіс

Том Мевіс

Керуючий партнер / адвокат

 Телефонуйте + 31 40 369 06 83

Наші корпоративні юристи готові до вас

Корпоративний юрист

Корпоративне право

Кожна компанія унікальна. Тому ви отримаєте юридичну консультацію, яка безпосередньо стосується вашої компанії

Повідомлення про дефолт

Повідомлення про дефолт

Хтось не дотримується їх домовленостей? Ми можемо надсилати нагадування та судові справи

Комплексна юридична оцінка

Комплексна юридична оцінка

Хороше розслідування належної ретельності забезпечує впевненість. Ми допомагаємо вам

Угода акціонерів

Угода акціонерів

Чи хотіли б ви внести окремі правила для своїх акціонерів на додаток до статуту? Попросіть юридичну допомогу

"Law & More бере участь

і може співпереживати

з проблемами свого клієнта "

Зміст мирової угоди

У мировій угоді встановлюються умови, за якими припиняється трудовий договір. Точний зміст мирової угоди залежить від конкретної ситуації та обставин. Однак є ряд речей, які завжди обумовлені. По-перше, дата припинення є одним з найважливіших аспектів мирової угоди. По-друге, повинен бути дотриманий строк попередження. Нарешті, повинні бути укладені угоди щодо робочого періоду, що залишився до дати закінчення. Можливо, що буде узгоджено період звільнення від роботи. У такому випадку працівникові більше не доведеться працювати, але його право на зарплату залишається.

Також можуть бути укладені угоди про залишковий баланс відпусток та будь-які інші окремі розрахунки, такі як комісійні, бонусні схеми або схеми акцій. Крім того, розмір надбавки на перехід, визначений при взаємній консультації між роботодавцем та працівником, буде визначений у мировій угоді. Розмір допомоги на перехід часто є предметом переговорів і, безумовно, має важливе значення. Тому було б розумно звернутися за юридичною допомогою з цього приводу. Наша команда буде рада допомогти вам.

мирової угоди

Умови щодо мирової угоди

Працівник має законодавче право скасувати підписану мирову угоду протягом двох тижнів. Роботодавець повинен включити в договір право працівника на відмову. Крім того, після укладення мирової угоди між сторонами надається остаточне звільнення. Це означає, що роботодавець і працівник більше не можуть вимагати один від одного нічого, крім того, що передбачено мировою угодою. Остаточне положення щодо звільнення зазвичай включається в кінці угоди.

Право на допомогу по безробіттю

Угода про врегулювання завжди повинна зазначати, що роботодавець взяв на себе ініціативу припинити роботу. Тоді працівник не стане винен безробітним. Це важливо для того, щоб працівник отримав право на допомогу по безробіттю. Для того, щоб працівник мав право на отримання допомоги по безробіттю, також повинні бути виконані такі умови:

• роботодавець попросив працівника погодитися на звільнення;
• угода про врегулювання враховує термін повідомлення;
• працівник може довести, що шукав і шукає нову роботу.

Поради - переговори - складання мирової угоди
Наша команда буде рада вам порадити, вести переговори за вас і скласти для вас всю угоду про врегулювання. Ми консультуємо щодо розумності мирової угоди та надаємо чіткість. Ми також розглядаємо Ваші конкретні побажання та гарантуємо, що Ви приймете добре продумане та хороше рішення. Під час переговорів ми допомагаємо вам досягти оптимального фінансового результату з хорошими передумовами

Ви хочете знати, що Law & More може зробити для вас як юридична фірма в Ейндховені?
Тоді зв'яжіться з нами за телефоном +31 40 369 06 80 електронної пошти stuur een naar:

Містер. Том Мевіс, адвокат у Law & More - [захищено електронною поштою]
Містер. Максим Ходак, адвокат & More - [захищено електронною поштою]

Law & More B.V.