В ПОТРІБІ КРИМІНАЛЬНОГО ПРАВА? КОНТАКТ LAW & MORE

Кримінальний адвокат

Є багато ситуацій, коли кримінальне право відіграє свою роль у нашому житті. Ось чому ми часто стикаємося з ним випадково. Наприклад, ви можете придумати ситуацію, в якій ви випили занадто багато, і вирішили їхати. Якщо вас затримають після перевірки алкоголю, у вас є проблеми. У такому випадку вас можуть оштрафувати або навіть отримати повістку. Інша поширена ситуація полягає в тому, що через незнання або необережність пасажирські сумки містять заборонені предмети, які приймаються з відпустки, товари чи кошти, які вказані неправильно. Незалежно від причини, наслідки цих діянь можуть бути серйозними, а кримінальні штрафи можуть піднятися до суми 8,200 євро.

Як підприємець або директор компанії, ви також можете зіткнутися з кримінальним законом у результаті своєї ділової позиції. Це може бути так, після перевірки компетентними органами ваша компанія підозрюється в шахрайстві або незвичних операціях. Також участь у діловому світі може несвідомо призвести до економічного порушення чи порушення екологічного законодавства, яке може стосуватися вашого бізнесу. Такі дії можуть мати серйозні наслідки для вашої компанії та призвести до дуже великих штрафів. Чи опинилися ви в такій ситуації чи вам потрібна додаткова інформація? Будь ласка, не соромтеся звертатися до кримінальних адвокатів Росії Law & More.

Айлін Селамет

Адвокат

чому обирають Law & More?

Легко доступний


Law & More доступний з понеділка по п’ятницю з 08:00 до 22:00 та у вихідні дні з 09:00 до 17:00
Гарне і швидке спілкування


Наші юристи слухають вашу справу і придумують відповідний план дій

Особистий підхід


Наш метод роботи гарантує, що 100% наших клієнтів рекомендують нас і що ми оцінюємо в середньому 9.4
"Ефективна робота зробила це доступним для моєї невеликої компанії. Настійно рекомендую Law & More до будь-якої компанії в Нідерландах ".

Жертва кримінального закону Також може статися, що ви зіткнулися з кримінальним законом з точки зору "жертви". У ці дні ми робимо більше покупок через Інтернет. Зазвичай все йде добре, і ви отримуєте те, що замовили. На жаль, іноді це піде не так: ви заплатили багато грошей за певні речі, такі як телефон або ноутбук, але продавець ніколи не доставляв товар і не збирається цього робити. Зрештою, якщо ви хочете повідомити, де ваші речі, продавця ніде не знайдено. У такому випадку ви можете стати жертвою злочинних афери. За обставин, коли ви випадково стикаєтеся з кримінальним законом, бажано звернутися до юриста-експерта за адресою Law & More. Кожна подія в контексті кримінального права може бути кардинальною, і дії в кримінальному провадженні можуть швидко слідувати один за одним. В Law & More ми розуміємо, що кримінально-правові дії можуть мати великий вплив на ваше життя, і саме тому ми зосереджуємося на вирішенні проблеми клієнта швидко та ефективно. Адвокати криміналу в Law & More ми раді запропонувати вам юридичну підтримку в таких сферах, як: • кримінальне право дорожнього руху; • шахрайство; • корпоративне кримінальне право; • афера.

Експертиза юристів кримінального права Росії Law & More

Кримінальне законодавство про дорожній рух

Вас звинувачують у керуванні автомобілем під впливом алкоголю чи наркотиків? Попросіть нашу юридичну допомогу


Шахрайство

Вас звинувачують у шахрайстві? Ми можемо вам порадити

Корпоративне кримінальне право

Ви ризикуєте питаннями корпоративного кримінального права? Ми можемо вам допомогти

Шахрайство

Вас обманювали? Початок судового провадження


Кримінальне право дорожнього руху Як водій транспортного засобу, ви повинні утримуватися від небезпечної поведінки. Така поведінка часто трапляється, коли в трафіку спостерігається вживання алкоголю. Люди регулярно сідають за кермо автомобіля після того, як вони випили занадто багато. Вас заарештовують після алкогольної перевірки чи отримуєте штраф або повістку? Тоді розумно забезпечити себе юристом-експертом. Зрештою, керування автомобілем під впливом алкоголю карається суворими штрафами, які можуть тривати до трьох місяців тюремного ув'язнення або штрафом у розмірі 8,300 XNUMX євро, і ви навіть можете отримати припинення водіння. Однак можливо, що під час допитів чи під час перевірки алкоголю правила міліції та судових органів порушують. Можливо, навіть тест на алкоголь не дає вагомих доказів, і він може вирішити питання про відмову. У деяких випадках штраф або припинення водіння не застосовуються. Law & More має експертів-юристів у галузі кримінального права щодо дорожнього руху, які із задоволенням нададуть вам пораду або допоможуть у розгляді справи. Ви можете знайти більше інформації про небезпечну поведінку в дорожньому русі та керуванні автомобілем у нетверезому стані на нашому веб-сайті щодо дорожнього руху.
Шахрайство Під час подорожі до Нідерландів ви проходите митницю. На той час вам заборонено перевозити заборонені товари. Якщо це не так, або митні органи виявляють заборонені товари внаслідок вашого незнання чи неуважності, може настати кримінальна санкція. Країна походження або ваше громадянство не впливає на цю справу. Найбільш вірогідна і поширена санкція - штраф. Якщо ви отримали штраф і не погоджуєтесь, ви можете заперечити проти цього в Голландській службі прокуратури протягом двох тижнів. Якщо ви сплатите штраф негайно, ви також зробите підтвердження боргу. Ось чому важливо спочатку проконсультуватися з юристом щодо своєї ситуації. Наша команда юристів отримує експертні знання та може консультувати та направляти вас у будь-якому провадженні. Вам потрібна допомога чи у вас є інші питання? Будь ласка зв'яжіться Law & More. Ви можете знайти більше інформації про ризики та наслідки вживання заборонених товарів у нашому блозі: „Голландська митниця”.
Корпоративне кримінальне право Сьогодні компанії все більше стикаються з кримінальним законом. Наприклад, може статися так, що ваша компанія підозрюється у поданні невірних податкових декларацій або в порушенні екологічних норм. Такі питання є складними і можуть призвести до далекосяжних наслідків, як особистих, так і ділових. У такій ситуації важливо швидко проконсультуватися з юристом. Експертний юрист не лише вкаже на ваші обов'язки, такі як обов'язок щодо надання інформації у податкових органах, але й забезпечить, щоб права, які ви (як компанія) мали, такі як право мовчати, не були порушені. Чи маєте ви справу з кримінальним законодавством як компанія та чи хочете отримати поради чи юридичну допомогу у своїй ситуації? Ви можете розраховувати Law & More. Наші фахівці мають професійний підхід і знають, як вони можуть вам допомогти далі. Шахрайство За певних обставин ви можете відчути себе аферами, наприклад, купивши товари в Інтернеті, заплативши за нього багато грошей і ніколи не отримавши їх, без юридичних характеристик злочинної афери. Щоб можна було сказати, що афера є злочинною в юридичному розумінні, повинні бути неправди чи брехня, які продавець використовує, щоб щось продати. Шахрайство юридично описується як переміщення іншої людини для доставки грошей і товарів, без наміру нічого доставити взамін. Цікаво, що ми можемо зробити для вас? Зверніться до наших юристів. Law & MoreАдвокати мають особистий підхід і можуть оцінити вашу ситуацію та варіанти.
Ви хочете знати, що Law & More можна зробити для вас як юридичну фірму в Ейндховені? Том Мевіс, адвокат у Law & More - tom.meevis@lawandmore.nlmr. Максим Ходак, адвокат & More - maxim.hodak@lawandmore.nl