Для всіх розлучення - головна подія. Ось чому наші адвокати з розлучень до ваших послуг з особистими порадами. Перший крок у розлученні - викликати адвоката про розлучення. Розлучення проголошує суддя, і лише адвокат може подати заяву про розірвання шлюбу до суду.

ПОТРІБНА ДОПОМОГА З ВАШИМ РОЗДІЛЕННЯМ?
ЗВ'ЯЖІТЬСЯ ЗВ'ЯЗОК З НАШИМИ ПРАВАМИ РОЗДІЛЕННЯ

Юрист розлучень

Для всіх розлучення - головна подія. Ось чому наші адвокати з розлучень до ваших послуг з особистими порадами.

швидке меню

Перший крок у розлученні - викликати адвоката про розлучення. Розлучення проголошує суддя, і лише адвокат може подати заяву про розірвання шлюбу до суду. Існують різні юридичні аспекти розлучення у справі про розірвання шлюбу, за яким суддя прийме рішення. Прикладами таких правових аспектів є:

• Як розподіляються ваші спільні активи?
• Чи має право ваш колишній партнер на частину вашої пенсії?
• Що з податковими наслідками вашого розлучення?
• Чи має право ваш партнер на сплату аліментів?
• Якщо так, то яка сума аліментів на місяць?
• А якщо у вас є діти, як справи стосуються дітей, якими займаються?
• Як влаштовано аліменти?

Наші адвокати з розлучень підтримують вас

Існують деякі аспекти врегулювання розлучення. Адвокат з розлучення с Law & More може допомогти вам та якомога краще впорядкувати ці аспекти. Наші юристи спеціалізуються в галузі сімейного права. Вам цікаво, що ми можемо зробити для вас? Тоді звертайтесь Law & More.

Айлін Селамет

Айлін Селамет

Адвокат

 Телефонуйте + 31 40 369 06 83

чому обирають Law & More?

Легко доступний

Легко доступний

Law & More доступний з понеділка по п’ятницю
з 08:00 до 22:00 та у вихідні дні з 09:00 до 17:00

Гарне і швидке спілкування

Гарне і швидке спілкування

Наші юристи слухають вашу справу і виходять
з відповідним планом дій

Особистий підхід

Особистий підхід

Наш метод роботи гарантує, що 100% наших клієнтів рекомендують нас і що ми оцінюємо в середньому 9.4

"Law & More Юристи

залучаються і

може співпереживати

проблема клієнта"

Наші адвокати з розлучень мають особистий підхід і будуть працювати з вами, щоб знайти відповідні рішення для майбутнього. Ми розглядаємо кожен юридичний аспект і прагнемо досягти найкращого для вас результату.

Теми, з якими ми можемо вам допомогти:

• Завіт про розлучення;
• батьківський план;
• Багаторічна угода;
• розподіл спільних активів;
• дитячі аліменти;
• партнерські аліменти;
• права доступу дітей;
• пенсія;
• борги;
• Фіскальні наслідки.

Вам потрібен юрист з розлучень?

Аліменти

Аліменти

Розлучення має великий вплив на дітей. Тому ми надаємо велику цінність інтересам ваших дітей

Попросити розлучення

Попросити розлучення

У нас є особистий підхід, і ми разом з вами працюємо над відповідним рішенням

Аліменти партнера

Аліменти партнера

Ви збираєтесь платити або отримувати аліменти? А скільки? Ми керуємось та допомагаємо вам у цьому

Живіть окремо

Живіть окремо

Ви хочете жити окремо? Ми допомагаємо вам

Зустріч з адвокатом розлучення? Ось як ви готуєтесь!

Ви та ваш партнер прийняли рішення. У вас розлучення. Але що далі? Перший важливий крок після цього далекосяжного рішення - викликати адвоката про розлучення. Зрештою, коли розлучення розірвано, виникають не лише різні практичні, але й юридичні питання: Що буде, наприклад, з вашим спільним домом та іпотекою, яка відпочиває? Як буде організовано розподіл ваших ощадних та банківських рахунків? А хто буде піклуватися про щоденну чи фінансову турботу про ваших дітей? Для того, щоб ви могли максимально допомогти вам в організації та запису всіх юридичних питань, що стосуються розлучення, важливо, щоб ваш адвокат з розлучення мав всю необхідну інформацію та документацію.

Інформація про зустріч

Готуючись до зустрічі зі своїм адвокатом розлучення, важливо, щоб ви обговорили ряд важливих питань зі своїм колишнім партнером. Яким ви бачите майбутнє після розлучення щодо вашого спільного будинку, фінансового становища та можливих дітей? Якщо перед домовленістю вже є домовленість, наприклад, щодо будинку чи щоденного догляду та контактів з вашими дітьми, тоді спільний юрист з розлучень може легко та швидко записати ці угоди в шлюборозлучному договорі та батьківському плані.

Чи не можливо обговорити та домовитись про спільні домовленості зі своїм колишнім партнером? Тоді ви можете зателефонувати до свого адвоката з розлучення, який буде прагнути досягти найкращого для вас результату. У такому випадку все ж доцільно під час підготовки до зустрічі зі своїм адвокатом розлучення запитати себе, які важливі питання ви хотіли б вирішити та яким чином. Наприклад, чи хотіли б ви продовжувати жити в будинку та доглядати за своїми дітьми щодня? У такому випадку адвокат, який розлучається, може точно сказати, що можна і потрібно домовитись, і як реалізувати ці домовленості.

• Ви індивідуальна людина?
• Вам потрібна юридична консультація?
• Ви хочете чітко зрозуміти свою правову позицію?

Зв'яжіться з нами безпосередньо за допомогою кнопки.
Ми передзвонимо вам якнайшвидше.

Наші адвокати з розлучень підтримують вас

Які документи я повинен принести?

Важливо зібрати деякі важливі документи та довести їх до своєї зустрічі з адвокатом розлучення. Перш за все, вам потрібно принести свою шлюбну книгу чи угоду про спільне проживання, а можливо, і акт про попередню угоду. Ця документація надає юристу можливість ознайомитись із вашим та вашими колишніми партнерами правовим становищем та є відправною точкою для подальших угод. У вас та вашого колишнього партнера є (орендований) будинок разом? Якщо це так, вам також потрібно буде принести на засідання свій іпотечний акт або договір оренди. Ваше матеріальне становище також має значення в контексті розлучення. Ви можете надати своєму адвокату розлучення огляд ваших банківських рахунків та / або ощадних рахунків, річних виписок та останніх три декларації з податку на прибуток. І нарешті, важлива також інформація про ваші пенсії, страхування та будь-які борги, які ви могли ввести.

Розлучення і діти

Коли діти залучаються, важливо враховувати і їх потреби. Ми впевнені, що ці потреби максимально враховані в регламенті. Наші юристи з розлучення можуть скласти разом з вами план батьківства, в якому визначається розподіл опіки над вашими дітьми після розлучення. Ми також можемо розрахувати суму аліментів, що підлягають сплаті або отриманню.

Ви вже розлучилися і у вас конфлікт з приводу, наприклад, дотримання аліментів партнера чи дитини? Або у вас є підстави вважати, що ваш колишній партнер зараз має достатньо фінансових ресурсів, щоб подбати про себе чи про себе? Наші адвокати з розлучень можуть також надати вам юридичну допомогу в таких випадках.

Власна компанія та розлучення

У вас є власна компанія і ви розлучаєтесь? Тоді вам доведеться враховувати додаткові аспекти. Питання, які аналізуватимуть наші адвокати з розлучень разом із вами, включають:

• У вас є акції?
• Чи належать ці частки до власності громади?
• Що відбувається з вашою власною компанією?
• Які наслідки розлуки для вашої власної компанії?
• Які податкові наслідки?

Наші адвокати з розлучень знають як сімейне законодавство, так і підприємницьке ноу-хау, тому в ідеалі вони готові надати вам юридичну та податкову допомогу в цих випадках. Вам потрібен юрист з розлучень? Контактна інформація Law & More.

Особистий підхід та настанови

Хоча ми радимо трохи підготуватися до консультації з вашим юристом по розлученню, ми в Law & More розумійте, що розлучення - далекосяжна подія у вашому житті, і що ви, можливо, не зможете передбачити і конкретизувати своє майбутнє безпосередньо після розлучення. Ось чому Law & MoreАдвокати з розлученнями мають особистий підхід, і разом з вами та, можливо, вашим колишнім партнером ми визначимо вашу правову ситуацію під час розмови на основі документації. Ми складемо ваше бачення та ваші побажання на майбутнє. Юристи з розлучення Law & More є експертами в галузі осіб та сімейного права і раді вести вас, можливо, разом з вашим партнером, через процес розлучення.

Ви хочете знати, що Law & More може зробити для вас як юридична фірма в Ейндховені?
Тоді зв'яжіться з нами за телефоном +31 40 369 06 80 або надішліть нам електронний лист:

Містер. Том Мевіс, адвокат у Law & More - [захищено електронною поштою]
Містер. Максим Ходак, адвокат & More - [захищено електронною поштою]

Law & More B.V.