Ви хочете подати заяву на розлучення? Тоді вам потрібен юрист для юридичного врегулювання вашого розлучення. Law & More готовий допомогти вам. Як тільки ви і ваш партнер розлучитеся, виникають важливі питання.

ЗАЯВКА НА ДІВОРС?
ВЗАЄМОСЯ З КОНТАКТИМИ LAW & MORE

Подання заяви на розлучення

Ви хочете подати заяву на розлучення? Тоді вам потрібен юрист для юридичного врегулювання вашого розлучення. Law & More готовий допомогти вам.

швидке меню

Як тільки ви і ваш партнер розлучитеся, виникають важливі питання.

• Які питання пов'язані з розлученням?
• Хто надалі буде жити вдома і хто піде з дому чи будинок буде проданий?
• Як влаштовано догляд за вашою дитиною?
• Що домовлено щодо виплати аліментів на дитину та партнера?
• І які угоди ви укладаєте щодо розподілу своїх володінь?

Вам потрібна юридична допомога щодо врегулювання вашого розлучення, складання шлюборозлучної угоди та плану батьків? Law & More допоможе вам завершити розлучення. Наші юристи мають спеціалізовані знання в галузі сімейного права. Ми допоможемо вам, якщо ви хочете подати заяву на розлучення або якщо ви та ваш партнер бажаєте домовитись про розлучення за взаємною згодою.

Айлін Селамет

Айлін Селамет

Адвокат

 Телефонуйте + 31 40 369 06 83

Вам потрібен юрист з розлучень?

Аліменти

Аліменти

Розлучення має великий вплив на дітей. Тому ми надаємо велику цінність інтересам ваших дітей

Попросити розлучення

Адвокат розлучень

Розлучення - важкий період. Ми допомагаємо вам протягом усього процесу

Аліменти партнера

Аліменти партнера

Ви збираєтесь платити або отримувати аліменти? А скільки? Ми керуємось та допомагаємо вам у цьому

Живіть окремо

Живіть окремо

Ви хочете жити окремо? Ми допомагаємо вам

"Law & More Юристи

залучаються і

може співпереживати

проблема клієнта"

Розлучення у взаємних консультаціях

Якщо ви та ваш партнер зможете проконсультуватися та домовитись разом, ми допоможемо вам та вашому партнерові скласти чіткі домовленості під час зустрічей у нашому офісі. Після укладення домовленостей про розлучення ми гарантуємо, що вони точно записані у шлюборозлучній угоді та можливому батьківському плані. Після того, як ви та ваш партнер підписали угоду про розірвання шлюбу, розлучення про розлучення часто може бути швидко закінчено.

Одностороннє розлучення

На жаль, напруга між колишніми партнерами іноді занадто висока, так що вже не реально проводити взаємні консультації та досягати спільних домовленостей. Тоді ви можете звернутися до нас за професійною допомогою адвоката з розлучень, який буде обговорювати всі юридичні аспекти для вас. Ми прагнемо досягти найкращого можливого результату для вас. Роблячи це, ми ретельно розглядаємо кожен юридичний аспект. Пакт про розлучення та план батьківства складають основу для вашого майбутнього та майбутнього вашої дитини (рен). Ось чому дуже важливо продумати зміст цих документів разом з а Law & More юрист. Таким чином ви можете бути впевнені, що всі угоди будуть складені на папері в юридично правильному порядку.

Угода про розлучення

Угода про розлучення, що це означає? Угода про розлучення - це письмова угода між вами та вашим партнером. Пакт містить усі домовленості про, серед іншого, аліменти на партнерство, розподіл домашніх ефектів, подружнє житло, пенсію та розподіл заощаджень. .

План батьківства

У вас є неповнолітні діти? Якщо це так, обов'язково потрібно скласти план батьківства. Пакт про розлучення та план батьківства є частиною клопотання про подання заяви про розлучення. У батьківському плані укладаються угоди про життєвий стан дітей, розподіл відпусток, домовленості щодо виховання та домовленостей про відвідування. Ми допоможемо вам скласти та записувати угоди. Також робимо нарахування аліментів на дитину.

Подання заяви на розлучення

Наступні компоненти є обов'язковими:
• розподіл усіх завдань по догляду та вихованню;
• угоди про спосіб інформування один одного про дітей;
• сума та строк сплати аліментів, які ви або ваш партнер сплачуватимете за виховання дітей;
• домовленості про те, хто сплачує спеціальні витрати, такі як кемпінг вихідні у спортивному клубі.

Окрім обов'язкових компонентів, розумно домовлятися про теми, які ви та ваш партнер вважаєте важливими. Ви можете придумати такі угоди:

• угоди про вибір школи, медичне лікування та ощадні рахунки;
• правила, наприклад про час ліжка та покарання;
• контакт з родиною, наприклад, бабусями та дідусями, бабусями, дядьками та тітками.

Розлучення з дітьми

Подача заяви на розлучення не тільки має великий вплив на життя вас і вашого партнера, але і на життя вашої дитини (рен). Розлучення призведе до того, що ваш партнер стане вашим колишнім партнером. Однак це не означає, що ваш колишній партнер також стане колишнім батьком. Робота зі своїм колишнім партнером під час розлучення та після нього вимагає великих зусиль. Тим не менш, співпрацюючі батьки дуже важливі для добробуту дітей. Жоден контакт або погіршення контакту з одним із батьків не може мати серйозні негативні наслідки для дитини. У вас є маленькі чи старші діти, важливо, щоб їх інтереси були враховані в процесі розлучення..

Щоб ваші діти якнайменше страждали від розлучення, важливо скласти чіткі домовленості. Ми надаємо вам юридичні поради та ведемо перемовини від вашого імені.

Ви хочете знати, що Law & More може зробити для вас як юридична фірма в Ейндховені?
Тоді зв'яжіться з нами за телефоном +31 40 369 06 80 або надішліть нам електронний лист:

Містер. Том Мевіс, адвокат у Law & More - [захищено електронною поштою]
Містер. Максим Ходак, адвокат & More - [захищено електронною поштою]

Law & More B.V.