Ви чи ваш колишній партнер не маєте достатнього доходу, щоб жити після розлучення? Тоді інший партнер зобов’язаний сплатити аліменти колишньому партнеру.
Коли ви маєте право на отримання аліментів від колишнього партнера? В принципі, ви маєте право на аліменти на партнера, якщо після розлучення у вас немає достатнього доходу, щоб утримувати себе.

ПОТРІБНА ДОПОМОГА ВЧИСЛЕННІ АЛІМОНІЇ ПАРТНЕРУ?
ВЗАЄМОСЯ З КОНТАКТИМИ LAW & MORE

Аліменти партнера

Ви чи ваш колишній партнер не маєте достатнього доходу, щоб жити після розлучення? Тоді інший партнер зобов’язаний сплатити аліменти колишньому партнеру.

швидке меню

Коли ви маєте право на отримання аліментів від колишнього партнера?
В принципі, ви маєте право на аліменти партнера, якщо після розлучення у вас немає достатнього доходу для утримання. Ваш рівень життя на момент одруження буде врахований для того, щоб визначити, чи маєте ви право на аліменти партнера. На практиці один із обох партнерів отримає право на аліменти. У більшості випадків це жінка, особливо якщо вона відповідає за більшу частину догляду за домогосподарством та дітьми. У такому випадку жінка часто не має доходу або обмеженого доходу від неповної зайнятості. У ситуації, коли чоловік виконав роль "домашнього чоловіка", а жінка зробила кар'єру, чоловік в принципі може вимагати аліментів партнера.

Айлін Селамет

Айлін Селамет

Адвокат

 Телефонуйте + 31 40 369 06 83

Вам потрібен юрист з розлучень?

Аліменти

Аліменти

Розлучення має великий вплив на дітей. Тому ми надаємо велику цінність інтересам ваших дітей

Попросити розлучення

Попросити розлучення

У нас є особистий підхід, і ми разом з вами працюємо над відповідним рішенням

Аліменти партнера

Адвокат розлучень

Розлучення - важкий період. Ми допомагаємо вам протягом усього процесу

Живіть окремо

Живіть окремо

Ви хочете жити окремо? Ми допомагаємо вам

"Law & More Юристи

залучаються і

може співпереживати

проблема клієнта"

Рівень аліментів партнера

За консультацією ви та ваш колишній партнер можете домовитись про розмір аліментів партнера. Якщо ви не зможете домовитися разом, один з наших юристів буде радий допомогти вам. Ми не тільки можемо допомогти вам у переговорному процесі, але також можемо визначити розмір аліментів партнера за вас. Ми робимо це, зробивши розрахунок обслуговування.

Суддя буде не тільки дивитись на фінансовий стан отримувача аліментів, а й на фінансовий стан платника аліментів. На підставі обох ситуацій суд визначить, чи має право хтось із вас отримувати аліменти та, якщо так, то розмір аліментів. У деяких випадках можливо, що ви насправді маєте право на утримання партнера, але фінансові дані вашого колишнього партнера свідчать про те, що він або вона просто не в змозі сплачувати аліменти партнеру.

Розрахунок технічного обслуговування

Розрахунок технічного обслуговування - це досить складний розрахунок, оскільки потрібно враховувати багато факторів. Law & More буде радий здійснити розрахунок аліментів партнера за вас. .

Визначення потреби
Розмір аліментів на партнера залежить від потреби особи, яка отримує аліменти, та від дієздатності особи, яка має сплачувати аліменти. Для того, щоб визначити потреби одержувача аліментів, передбачається норматив приблизно 60% чистого доходу сім'ї за вирахуванням витрат будь-яких дітей.

Визначення фінансової спроможності
Для обох сторін проводиться розрахунок вантажопідйомності. Цей розрахунок визначає, чи має відповідальна особа, яка несе аліменти, достатню фінансову спроможність, щоб мати можливість сплачувати аліменти. Для визначення фінансової спроможності особи, яка має сплачувати аліменти, спочатку слід визначити його чистий дохід. Платник аліментів може спочатку відняти низку витрат з цього доходу. Це в основному витрати, які повинні понести платники аліментів, щоб звести кінці (витрати).

Порівняння місткості
Нарешті, слід порівняти вантажопідйомність. Це порівняння використовується для обчислення суми аліментів, на які сторони мають рівну фінансову свободу. Обсяг кредитора з технічного обслуговування порівнюється із обсягом боржника з обслуговування. Ідея цього полягає в тому, що кредитор з обслуговування не повинен бути в кращому фінансовому становищі, ніж боржник з обслуговування внаслідок сплати за обслуговування.

Чи хотіли б ви знати, яким буде ваше фінансове становище після розлучення? Контактна інформація Law & More і ми можемо співпрацювати з вами, щоб визначити, скільки аліментів вам доведеться сплатити чи отримати.

Аліменти партнера

Зміна аліментів

Якщо ви хочете в односторонньому порядку скасувати або змінити аліменти партнера, це потрібно зробити через суд. Ми можемо подати запит на зміни до суду від вашого імені. Суд може змінити аліменти партнера, тобто збільшити, зменшити або встановити нуль. Відповідно до закону, тоді має відбутися "зміна обставин". Якщо суд встановить, що обставин не відбулося, ваше прохання не буде задоволено. Ця концепція не пояснюється далі в законі, і тому може стосуватися широкого кола обставин. На практиці це часто передбачає зміну фінансових обставин одного з колишніх партнерів.

Припинення аліментів партнера
Обов'язок щодо сплати аліментів партнеру може закінчитися в таких ситуаціях:

• у разі смерті вашого або колишнього партнера;
• якщо встановлений судом максимальний строк утримання;
• якщо особа, яка отримує аліменти, знову одружується, вступає в зареєстроване товариство або починає жити разом;
• якщо фінансові обставини змінилися і людина, яка отримує аліменти, може заробляти собі на життя

Наші адвокати з розлучень знають як сімейне законодавство, так і підприємницьке ноу-хау, тому в ідеалі вони готові надати вам юридичну та податкову допомогу в цих випадках. Вам потрібен юрист з розлучень? Контактна інформація Law & More.

Ви хочете знати, що Law & More може зробити для вас як юридична фірма в Ейндховені?
Тоді зв'яжіться з нами за телефоном +31 40 369 06 80 або надішліть нам електронний лист:

Містер. Том Мевіс, адвокат у Law & More - [захищено електронною поштою]
Містер. Максим Ходак, адвокат & More - [захищено електронною поштою]

Law & More B.V.