Закон про зайнятість - це розширена сфера права. Права та обов'язки регулюються трудовими договорами, положеннями про працю, колективними договорами, законодавством та судовою практикою. Юристи з працевлаштування Law & More кваліфіковані та знайомі з чинним законодавством та юриспруденцією.

В ПОТРІБНОМУ ЗАКОНОДАВЦІ З РОБОТИ?
ЗАПИТАННЯ ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ

Юрист із працевлаштування

Закон про зайнятість - це розширена сфера права. Права та обов'язки регулюються трудовими договорами, положеннями про працю, колективними договорами, законодавством та судовою практикою. Юристи з працевлаштування Law & More кваліфіковані та знайомі з чинним законодавством та юриспруденцією.

швидке меню

Питання законодавства про зайнятість часто мають далекосяжні наслідки для роботодавців та службовців. Ось чому важливо, щоб вам надавали допомогу спеціалізований та досвідчений адвокат з трудового права. Зрештою, хороша юридична консультація з питань зайнятості заздалегідь може бути вирішальною для майбутнього. На жаль, конфлікти не завжди можна запобігти, наприклад, у разі звільнення, реорганізації чи відсутності через хворобу. Така ситуація дуже неприємна та емоційна і може зашкодити трудовим відносинам між роботодавцем та працівником. Якщо вас турбує трудовий конфлікт, Law & More буде радий допомогти вам зробити правильні кроки.

Юридична порада

Law & More пропонує допомогу бізнесу, статутним керівникам, роботодавцям та службовцям у сфері трудового права. Наша команда надає юридичну консультацію та при необхідності розглядатиме судові справи.

Приклади тем, з якими ми хочемо допомогти вам:

• складання та оцінка приватних та колективних трудових договорів;
• припинення трудових договорів для роботодавців та службовців;
• допомога з трудових спорів
• створення кадрового досьє
• процедури звільнення
• питання щодо вимог до заробітної плати
• упущення
• питання щодо колективних договорів
• відпустка та відпустка
• хвороба та реінтеграція
• співвизначення
• відповідальність роботодавців та працівників.

Айлін Селамет

Айлін Селамет

Адвокат

 Телефонуйте + 31 40 369 06 83

"Law & More Юристи
залучаються і
може співпереживати
проблема клієнта ”

Роботодавці

Як роботодавець, ви щодня стикаєтеся з питаннями законодавства про зайнятість. Вам доведеться складати трудові договори, стикатися з нефункціональними або хворими працівниками та трудовими конфліктами, або, можливо, вашій компанії доведеться реорганізовуватись через зміну кон'юнктури ринку. Ви точно знаєте, які ваші права та обов'язки? Що б ви не стикалися, ми будемо раді допомогти вам. Зрештою, хороша стратегія трудового законодавства має вирішальне значення для здорової компанії.

Співробітники

Як працівник, вам доведеться дотримуватися законодавства про працю, як запитуваного, так і без запиту. Подумайте про прийняття та підписання трудового договору, застереження про конкуренцію та свої права та обов'язки у випадку хвороби та звільнення. Ми будемо раді допомогти вам у вирішенні будь-яких питань, пов'язаних із зайнятістю, які потребують допомоги.

Закон про зайнятість

Корисна, адекватна та прозора

Крім консультацій з експертами, ви також хотіли б отримати швидку юридичну консультацію. Ми це усвідомлюємо і звикли працювати швидко і точно. Ми гарантуємо, що до нас легко дістатися і можемо швидко надати вам практичні та експертні поради. Ви можете розраховувати на нас за точними порадами, які є стислими та зрозумілими.

Те, як ми працюємо, є прозорим та орієнтованим на рішення. Ми вступаємо в розмову з вами, щоб обговорити вашу справу, ваші побажання, юридичні можливості та фінансову картину. Потім ми визначимося з остаточним рішенням остаточної стратегії. Кожен крок обговорюється з вами, щоб ви ніколи не стикалися з жодними сюрпризами.

Ніталійний менталітет

Нам подобається креативне мислення і виходимо за рамки правових аспектів ситуації. Вся справа в тому, щоб дістати до основи проблеми та вирішити її у визначеному питанні. Через нашу нісенітницю та багаторічний досвід наш клієнт може розраховувати на особисту та ефективну юридичну підтримку.

Ви хочете знати, що Law & More може зробити для вас як юридична фірма в Ейндховені?
Потім зв’яжіться з нами за телефоном +31 40 369 06 80 або надішліть електронний лист на адресу:

Містер. Том Мевіс, адвокат у Law & More - [захищено електронною поштою]
Містер. Максим Ходак, адвокат & More - [захищено електронною поштою]

Law & More B.V.