В ПОТРІБНОМУ ЗАКОНОДАВЦІ З РОБОТИ?

ЗАПИТАННЯ ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ

Юрист із працевлаштування

Закон про зайнятість - це розширена сфера права. Права та обов'язки регулюються трудовими договорами, положеннями про працю, колективними договорами, законодавством та судовою практикою. Юристи з працевлаштування Law & More кваліфіковані та знайомі з чинним законодавством та юриспруденцією.

Питання законодавства про зайнятість часто мають далекосяжні наслідки для роботодавців та службовців. Ось чому важливо, щоб вам надавали допомогу спеціалізований та досвідчений адвокат з трудового права. Зрештою, хороша юридична консультація з питань зайнятості заздалегідь може бути вирішальною для майбутнього. На жаль, конфлікти не завжди можна запобігти, наприклад, у разі звільнення, реорганізації чи відсутності через хворобу. Така ситуація дуже неприємна та емоційна і може зашкодити трудовим відносинам між роботодавцем та працівником. Якщо вас турбує трудовий конфлікт, Law & More буде радий допомогти вам зробити правильні кроки.

Юридична порада

Law & More пропонує допомогу бізнесу, статутним керівникам, роботодавцям та службовцям у сфері трудового права. Наша команда надає юридичну консультацію та при необхідності розглядатиме судові справи.

Приклади тем, з якими ми хочемо допомогти вам:

• складання та оцінка приватних та колективних трудових договорів;
• припинення трудових договорів для роботодавців та службовців;
• допомога з трудових спорів
• створення кадрового досьє
• процедури звільнення
• питання щодо вимог до заробітної плати
• упущення
• питання щодо колективних договорів
• відпустка та відпустка
• хвороба та реінтеграція
• співвизначення
• відповідальність роботодавців та працівників.

Айлін Селамет

Адвокат

Law & More може зробити це і за вас

Повідомлення про дефолт

Хіба ніхто не тримає своїх побачень? Ми можемо надіслати письмові нагадування та судові справи від вашого імені

Угода про усиновлення

Складання угоди передбачає велику роботу. Тому заручись допомогою

Контракт з найму

Чи хотіли б ви підтримку у складанні трудового договору? Викликати Law & More

Позови про відшкодування збитків

Чи маєте ви справу з позовом про відшкодування збитків і хочете отримати юридичну допомогу в процедурі?


"Ефективна робота зробила це доступним для моєї невеликої компанії. Настійно рекомендую Law & More до будь-якої компанії в Нідерландах ".

Відповідальність роботодавця Якщо працівник зазнав нещасного випадку під час або у зв'язку з виконанням своєї роботи, роботодавець може нести юридичну відповідальність перед працівником за заподіяну шкоду. Це відбувається тому, що роботодавець має особливий обов’язок догляду, коли робота виконується. Він несе відповідальність за шкоду, зазнану працівником під час виконання своєї роботи, якщо тільки він не може продемонструвати, що він виконав свій обов’язок по догляду. Якщо роботодавець може продемонструвати, що він вжив усіх розумних заходів для запобігання нещасного випадку, він не несе відповідальності. Крім того, у ситуаціях, коли працівник був навмисно або навмисно необачний, роботодавця не можна звинувачувати. Ми розглядаємо всі факти та обставини і будемо раді допомогти вам, якщо ви несете відповідальності як роботодавець або якщо хочете притягнути свого роботодавця до відповідальності за завдані збитки.

Роботодавці

Як роботодавець, ви щодня стикаєтеся з питаннями законодавства про зайнятість. Вам доведеться складати трудові договори, стикатися з нефункціональними або хворими працівниками та трудовими конфліктами, або, можливо, вашій компанії доведеться реорганізовуватись через зміну кон'юнктури ринку. Ви точно знаєте, які ваші права та обов'язки? Що б ви не стикалися, ми будемо раді допомогти вам. Зрештою, хороша стратегія трудового законодавства має вирішальне значення для здорової компанії.

Співробітники

Як працівник, вам доведеться дотримуватися законодавства про працю, як запитуваного, так і без запиту. Подумайте про прийняття та підписання трудового договору, застереження про конкуренцію та свої права та обов'язки у випадку хвороби та звільнення. Ми будемо раді допомогти вам у вирішенні будь-яких питань, пов'язаних із зайнятістю, які потребують допомоги.

Корисна, адекватна та прозора

Крім консультацій з експертами, ви також хотіли б отримати швидку юридичну консультацію. Ми це усвідомлюємо і звикли працювати швидко і точно. Ми гарантуємо, що до нас легко дістатися і можемо швидко надати вам практичні та експертні поради. Ви можете розраховувати на нас за точними порадами, які є стислими та зрозумілими.

Те, як ми працюємо, є прозорим та орієнтованим на рішення. Ми вступаємо в розмову з вами, щоб обговорити вашу справу, ваші побажання, юридичні можливості та фінансову картину. Потім ми визначимося з остаточним рішенням остаточної стратегії. Кожен крок обговорюється з вами, щоб ви ніколи не стикалися з жодними сюрпризами.

Ніталійний менталітет

Нам подобається креативне мислення і виходимо за рамки правових аспектів ситуації. Вся справа в тому, щоб дістати до основи проблеми та вирішити її у визначеному питанні. Через нашу нісенітницю та багаторічний досвід наш клієнт може розраховувати на особисту та ефективну юридичну підтримку.

Ви хочете знати, що Law & More можна зробити для вас як юридичну фірму в Ейндховені? Тоді зв’яжіться з нами по телефону + 31 40 369 06 83 або надішліть нам електронний лист: mr. Том Мевіс, адвокат у Law & More - tom.meevis@lawandmore.nlmr. Максим Ходак, адвокат & More - maxim.hodak@lawandmore.nl