Європейське (ЄС) право

Нідерланди - члени Європейського Союзу. У багатьох галузях голландське право випливає з європейського законодавства. Також законодавство ЄС може бути безпосередньо застосоване в межах Нідерландів. Внаслідок цього існує велика ймовірність того, що підприємства стикаються із законодавством ЄС.

В межах Європейського Союзу встановлено чотири свободи: вільне пересування людей, товарів, послуг та капіталу. Країнам не дозволяється втручатися на дискримінаційній основі. Чотири свободи додатково розроблені в рамках різних директив та положень. Law & More може проконсультувати вас, якщо виникають запитання щодо застосовності директив та нормативних актів або стосовно співвідношення між голландським законодавством та законодавством ЄС.

Крім того, підприємствам заборонено обмежувати, втручатися чи фальсифікувати конкуренцію в межах Європейського Союзу. Угоди з конкурентами та агентські та дистрибуційні угоди слід уважно вивчити, щоб уникнути порушення законодавства ЄС. Фахівці в Law & More мати сучасні знання щодо законодавства ЄС; вони можуть допомогти у складанні договорів та порушенні судових процесів. Наша команда також до ваших послуг, коли ви маєте справу з великим поглинанням або злиттям, в яке входить законодавство ЄС.

Ніталійний менталітет 

Команда Росії Law and More активно замислюється над рішеннями для своїх клієнтів і буде виходити за рамки правових аспектів ситуації. Вся справа в тому, щоб потрапити до основи проблеми та ефективно її вирішити. Через наш нісенітницький менталітет та багаторічний досвід, клієнти можуть розраховувати на тісну участь та ефективну юридичну підтримку.

Контакти

Якщо виникають будь-які питання або якщо у вас є проблеми, що стосуються європейського законодавства, не соромтеся звертатися до пана. Том Мівіс, адвокат Law & More через [захищено електронною поштою], або пан Максим Ходак, адвокат Law & More через [захищено електронною поштою]або зателефонуйте за номером +31 (0) 40-3690680.

Law & More B.V.