ЧАСТИНА ПІДПРИЄМСТВА СІМ'Я?

ЗАПИТАННЯ ПРАВОВОЇ ПІДТРИМКИ

Консультативні послуги з питань сім'ї

Серед наших клієнтів - голландські та міжнародні бізнес-сім'ї, які досягли значного успіху у відповідній галузі. Такі сім'ї часто вже створювали та створювали, або планують це зробити, голландський одинокий чи багатосімейний офіс, щоб структурувати свою діяльність та інвестиції чітко та керовано.

Law & More допомагає клієнтам та сімейним офісам з урахуванням юридичних послуг. Ми поєднуємо наші знання та досвід як адвокатів приватних клієнтів у Голландії та податкових консультантів у галузі голландського податкового та майнового планування, голландського податкового дотримання податків, питань голландської нерухомості та спадкоємства бізнесу. Така допомога надається через співпрацю з фахівцями з управління інвестиціями, фінансового планування та бухгалтерського обліку, які часто вже допомагають конкретній родині. Наш досвід варіюється від питань, що стосуються структури сімейного офісу, управління сім’єю, правонаступництва та вирішення суперечок у Нідерландах.

Ми співпрацюємо з професіоналами у суміжних галузях, з якими ми об'єднуємо свої зусилля у наданні взаємопов'язаного підходу до різноманітних юридичних та неправових питань, з якими стикаються голландські та міжнародні бізнес-сім'ї та їхні офіси.

Ми допомагаємо клієнтам у створенні сімейних офісів у Нідерландах. Крім того, ми працюємо з міжнародними сімейними офісами над складними проектами з реструктуризації для сімейних садиб та підприємств. Нарешті ми переглядаємо діяльність та структуру створених сімейних офісів, які шукають поради щодо розширення та вдосконалення спектру наданих послуг.

Максим Ходак

Партнер / адвокат

"Я хотів мати адвоката, який завжди готовий до мене, навіть у вихідні дні"

Ніталійний менталітет

Нам подобається креативне мислення і виходимо за рамки правових аспектів ситуації. Вся справа в тому, щоб дістати до основи проблеми та вирішити її у визначеному питанні. Через нашу нісенітницю та багаторічний досвід наш клієнт може розраховувати на особисту та ефективну юридичну підтримку.

Ви хочете знати, що Law & More може зробити для вас як юридична фірма в Ейндховені?
Тоді зв'яжіться з нами за телефоном + 31 40 369 06 83 або надішліть нам електронний лист:
Містер. Том Мевіс, адвокат у Law & More - tom.meevis@lawandmore.nl
Містер. Максим Ходак, адвокат & More - maxim.hodak@lawandmore.nl