Схема мігрантів знань у рамках політики голландських іноземців дає можливість компаніям залучати мігрантів, що знають, відносно швидко та легко. Висококваліфіковані працівники з країн, що не входять до Європейського Союзу, можуть працювати в Нідерландах, наприклад, на вищому керівному посаді або в якості фахівця за сприятливих умов схеми.

БАННЕР ЗАЯВКА НА ВИГОТОВЛЕНИЙ МІГРАНТ?
ВЗАЄМОСЯ З КОНТАКТИМИ LAW & MORE

Висококваліфікований мігрант - юрист з питань імміграції

Схема мігрантів знань у рамках політики голландських іноземців дає можливість компаніям залучати мігрантів, що знають, відносно швидко та легко. Висококваліфіковані працівники з країн, що не входять до Європейського Союзу, можуть працювати в Нідерландах, наприклад, на вищому керівному посаді або в якості фахівця за сприятливих умов схеми. Однак і мігрант знань, і роботодавець повинні відповідати ряду умов.

швидке меню

Висококваліфіковані умови для мігрантів

Ви мігрант на знаннях і хочете внести свій внесок у економіку знань Голландії? Якщо так, то спочатку вам знадобиться посвідка на проживання. Перш ніж надати дозвіл на проживання, ви повинні укласти трудовий договір з роботодавцем або науково-дослідним інститутом у Нідерландах, який був визначений IND як визнаний спонсор і внесений до публічного реєстру визнаних спонсорів. Ви також повинні заробляти достатній дохід, і ви повинні домовитись про зарплату відповідно до ринку з вашим роботодавцем.

Крім того, ряд (додаткових) умов стосується вас як висококваліфікованого мігранта. Які саме умови залежать від вашої особистої ситуації. В Law & More, імміграційні адвокати мають швидкий та особистий підхід. Вони будуть раді допомогти вам у вашій заяві. Перш ніж приступити до подання заявки, наші фахівці нададуть вам всю необхідну інформацію, щоб ви не стикалися з жодними сюрпризами.

Не тільки ви, але і компанія, де ви збираєтесь працювати, повинні відповідати певним умовам. Ви компанія, яка хоче найняти висококваліфікованого мігранта? У такому випадку, перш за все, Ви повинні бути визнані IND спонсором. Надійність та безперервність вашої компанії є важливими. Чи визнана ваша компанія спонсором? У такому випадку ваша компанія повинна виконувати такі зобов’язання: обов'язок адміністрації, обов'язок надання інформації та обов'язок догляду. Ваша компанія не робить цього? Якщо так, це може призвести до відкликання визнання спонсором.

Айлін Селамет

Айлін Селамет

Адвокат

 Телефонуйте + 31 40 369 06 83

Наші адвокати з питань імміграції готові до вас

Подання заяви на дозвіл на проживання

Подання заяви на дозвіл на проживання

Чи хотіли б ви жити в Нідерландах?
Ми можемо вам допомогти

Возз'єднання сім'ї

Возз'єднання сім'ї

Ви не зі своєю сім'єю чи ваша родина не з вами? Дізнайтеся, що ми можемо зробити для вас

Пізніше міграція

Пізніше міграція

Ви хочете працювати і жити в Нідерландах? Ми можемо організувати весь процес подання заявки

Висококваліфікований мігрант

Імміграційний юрист

Ви хочете емігрувати до Нідерландів? Зателефонуйте за юридичною допомогою

“Під час вступного

зустріч, чіткий план

дії був

одразу окреслили"

Запросити мігранта знань

Чи видано вам дозвіл на проживання? Якщо це так, термін дії дозволу на проживання буде дорівнює періоду вашого трудового договору, максимум 5 років. Дозвіл можна продовжувати безстроково.

Протягом терміну дії дозволу на проживання ви можете змінити роботодавця як висококваліфікованого мігранта та приєднатись до іншої компанії, визнаної IND як спонсора. І старий, і новий роботодавець повинні повідомити про зміну вашої роботи в IND протягом чотирьох тижнів.

Чи стаєте ви безробітними як висококваліфікований мігрант? У такому випадку ви маєте право на тривалість пошуку три місяці з дня після припинення вашої роботи. Якщо ви не зможете приєднатися до іншого роботодавця (спонсора) як висококваліфікованого мігранта протягом періоду пошуку, IND відкликає ваш дозвіл.

Європейська синя карта

З червня 2011 року висококваліфікований мігрант зможе подати заявку на отримання блакитної картки ЄС (Blue Blue Card) на додаток до необхідного посвідки на проживання. Синя карта ЄС - це комбінований дозвіл на проживання та роботу для висококваліфікованих мігрантів, які не мають громадянства однієї з держав-членів Європейського Союзу.

Висококваліфікований мігрантЄвропейська синя карта пропонує висококваліфікованому мігранту ряд переваг. Перш за все, роботодавець висококваліфікованого мігранта не повинен визнавати ІНД спонсором. Крім того, як висококваліфікований мігрант, який також має європейську блакитну карту, ви можете працювати в іншій державі-члені після того, як 18 місяців працювали в Нідерландах, за умови, що ви відповідаєте умовам у цій державі-члені.

Для того, щоб мати право на отримання Європейської блакитної карти, ви повинні відповідати більш жорстким умовам, ніж для дозволу на проживання як висококваліфікований мігрант. Наприклад, ви повинні мати трудовий договір на 12 і більше місяців, закінчити щонайменше 3-річну бакалаврську програму вищої освіти (hbo) та отримати принаймні поріг заробітної плати за Блакитною картою на місяць.

Наша команда юристів з питань імміграційного права буде керувати вами та подавати заявку для вас до ІНД. Чи хотіли б ви це чи у вас є інші запитання, чи хотіли б ви поради? Будь ласка зв'яжіться Law & More. Ми будемо раді вам допомогти.

Ви хочете знати, що Law & More може зробити для вас як юридична фірма в Ейндховені?
Тоді зв'яжіться з нами за телефоном +31 40 369 06 80 електронної пошти stuur een naar:

Містер. Том Мевіс, адвокат у Law & More - [захищено електронною поштою]
Містер. Максим Ходак, адвокат & More - [захищено електронною поштою]

Law & More B.V.