ПОТРІБЕН ЮРИСТ З ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ?
ЗАПИТАННЯ ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ

НАШІ ПРАВИЛИ - СПЕЦІАЛІСТИ У МІСЬКОМУ ЗАКОНУ

Перевірено Очистити.

Перевірено Персональний і легкодоступний.

Перевірено Ваші інтереси насамперед.

Легко доступний

Легко доступний

Law & More доступний з понеділка по п’ятницю з 08:00 до 22:00 та у вихідні дні з 09:00 до 17:00

Гарне і швидке спілкування

Гарне і швидке спілкування

Наші юристи вислухають вашу справу та розроблять відповідний план дій
Особистий підхід

Особистий підхід

Наш метод роботи гарантує, що 100% наших клієнтів рекомендують нас і що ми оцінюємо в середньому 9.4

Адвокат з питань інтелектуальної власності

Для того, щоб інші люди не могли використовувати вашу роботу, закон про інтелектуальну власність пропонує можливість захистити ваші розроблені ідеї та творчі концепції. Це означає, що твої твори можна використовувати лише з вашого дозволу. Це особливо важливо в нашому швидко мінливому та інноваційному суспільстві.

швидке меню

Хочете дізнатися більше про право інтелектуальної власності? Фахівці в Law & More може надати вам юридичну допомогу, якщо ви хочете захистити свої ідеї чи твори. Якщо ви зв’яжетесь з нами, ми допоможемо вам в реєстрації інтелектуальної власності і будемо діяти від вашого імені проти будь-яких порушників. Наш досвід у галузі права інтелектуальної власності:

  • авторське право;
  • Торгові марки;
  • Патенти та патенти;
  • Торгові назви.

Образ Тома Мевіса

Том Мевіс

КЕРУЮЧИЙ ПАРТНЕР / АДВОКАТ

tom.meevis@lawandmore.nl

Право інтелектуальної власності

Адвокат з авторських прав

Адвокат з авторських прав

Ви власник книги, фільму, музики, картини, фотографії чи скульптури? Зв'яжіться з нами.

Реєстрація товарних знаків

Реєстрація товарних знаків

Бажаєте зареєструвати свій продукт чи послугу? Ми можемо Вам допомогти.

Подайте заявку на патентне зображення

Подати заявку на патент

Ви власник винаходу? Оформити патент.

Торгові назви

Торгові назви

Ми допоможемо вам зареєструвати ваше торгове найменування.

"Law & More Юристи
беруть участь і можуть співчувати
з проблемою клієнта»

Інтелектуальна власність

Якщо ви винахідник, дизайнер, розробник чи автор, ви можете захистити свою роботу через закон про інтелектуальну власність. Закон про інтелектуальну власність гарантує, що інші не можуть використовувати ваші твори, якщо ви не дасте на це дозвіл. Це дає можливість відшкодувати свої інвестиції в розробку продукту. Для отримання захисту важливо мати детальне уявлення. Сама ідея недостатня, оскільки її можна виробити декількома способами. Коли у вас є розроблена ідея, наші юристи можуть записувати вашу інтелектуальну власність різними способами. Існують різні види права інтелектуальної власності, які можна використовувати окремо або комбіновано.

Що говорять про нас клієнти

Наші юристи з інтелектуальної власності готові допомогти вам:

Office Law & More

Різні права власності

Існують різні типи законів про інтелектуальну власність, характер, обсяг та тривалість яких варіюються від одного права власності до іншого. Іноді можуть бути зареєстровані одночасно кілька прав інтелектуальної власності. Law & MoreЕкспертиза в галузі права інтелектуальної власності включає авторські права, права на торговельні марки, патенти та патенти та торгові назви. Зв’язавшись Law & More Ви можете запитати про можливості.

Copyright

Авторські права захищають твори творця та надають творцю право публікувати, відтворювати та захищати його твір від неправомірного використання сторонніми особами. Термін "робота" включає книги, фільми, музику, картини, фотографії та скульптури. Хоча авторські права не потрібно застосовувати, оскільки це відбувається автоматично при створенні твору, бажано записати авторські права. Щоб встановити право, ви завжди можете довести, що робота існувала в певну дату. Ви хочете зареєструвати свої авторські права та захистити свою роботу від осіб, які порушують ваше авторське право? Зверніться до юристів за адресою Law & More.

Закон про торговельні марки

Закон про торговельну марку дає можливість зареєструвати вашу торгову марку, щоб ніхто не міг використовувати ваше ім’я без вашого дозволу. Право на товарний знак підтверджується лише в тому випадку, якщо ви реєструєте товарний знак в реєстрі товарних знаків. Law & MoreЮристи будуть раді допомогти вам у цьому. Якщо ваша торгова марка була зареєстрована та використовується без вашого дозволу, це порушення торговельної марки. Ваша Law & More Тоді адвокат зможе допомогти вам вжити заходів проти порушників.

Патенти та патенти

Після розробки винаходу, технічного продукту чи способу ви можете подати заявку на патент. Патент гарантує, що ви маєте виключне право на ваш винахід, продукт чи процес. Щоб подати заявку на патент, ви повинні відповідати чотирьом вимогам:

  • Це має бути винахід;
  • Винахід має бути новим;
  • Має бути винахідницький рівень. Це означає, що ваш винахід має бути інноваційним, а не лише невеликим удосконаленням існуючого продукту;
  • Ваш винахід має бути промислово застосовним.

Law & More перевіряє відповідність усім вимогам та допомагає подавати заявку на отримання патенту.

Торгові назви

Торгова назва - це назва, під якою ведеться компанія. Торгове найменування може бути таким же, як і бренд, але це не завжди так. Торгові назви можна захистити, зареєструвавши їх у Торговій палаті. Учасникам заборонено використовувати ваше торгове найменування. Торгові назви, які заплутано схожі на ваше торгове найменування, також не дозволяються. Однак цей захист є регіонально пов'язаним. Компанії в іншому регіоні можуть використовувати аналогічну або однойменну назву. Однак торговому найменуванню можна надати додатковий захист, також зареєструвавши його як товарний знак. Юристи в Law & More з радістю проконсультуємо вас щодо можливостей.

Шукаєте юриста з інтелектуальної власності? Будь ласка зв'яжіться Law & More. Ми можемо допомогти вам встановити свої права та підтримати вас, коли ваші права порушені.

Ви хочете знати, що Law & More може зробити для вас як юридична фірма в Eindhoven та Amsterdam?
Потім зв’яжіться з нами за телефоном +31 40 369 06 80 або надішліть електронний лист на адресу:
Містер. Том Мевіс, адвокат у Law & More - tom.meevis@lawandmore.nl

Law & More