Ви підприємець або приватна особа, яка стикається з юридичною проблемою, і хотіли б ви, щоб її вирішили? Будь ласка зв'яжіться Law & More, наші юристи з радістю допоможуть вам! В Law & More ми розуміємо, що незалежно від того, чи є ви підприємцем чи приватною особою, кожна юридична проблема надто велика, і що будь-яка юридична проблема може мати великий вплив на ваше життя. Отже, на відміну від більшості юридичних фірм, Law & More пропонує вам щось додаткове. Де більшість юридичних фірм мають знання лише про визначену область нашого права та регулярно виконують діяльність, Law & More надає вам швидкий сервіс та особистий підхід на додаток до широких та конкретних юридичних знань.

ПОТРІБНИЙ АДВОКАТ В ІНДХОВЕНІ?
КОНТАКТ LAW & MORE!

Адвокат в Ейндговені

Ви підприємець або приватна особа, яка стикається з юридичною проблемою, і хотіли б ви, щоб її вирішили? Будь ласка зв'яжіться Law & More, наші юристи з радістю допоможуть вам! В Law & More ми розуміємо, що незалежно від того, чи є ви підприємцем чи приватною особою, кожна юридична проблема надто велика, і що будь-яка юридична проблема може мати великий вплив на ваше життя. Отже, на відміну від більшості юридичних фірм, Law & More пропонує вам щось додаткове.

Швидке меню

Де більшість юридичних фірм мають знання лише про визначену сферу нашого права та регулярно виконують діяльність, Law & More надає вам швидкий сервіс та особистий підхід на додаток до широких та конкретних юридичних знань. Наприклад, наші юристи - це експерти в галузі сімейного права, трудового права, корпоративного права, права інтелектуальної власності та дотримання вимог. А коли справа стосується компаній, Law & More діє для підприємців у різних галузях, таких як промисловість, транспорт, сільське господарство, охорона здоров'я та роздрібна торгівля. Шукаєте іншу галузь права? Тоді, будь ласка, загляньте на нашу сторінку знань, на якій перелічені всі наші галузі права.

Образ Тома Мевіса

Том Мевіс

Керуючий партнер / адвокат

 Телефонуйте +31 40 369 06 80

"Law & More Юристи
залучаються і
може співпереживати
проблема клієнта ”

Експертиза Law & More в Ейндговені

Незалежно від типу юридичного питання, наш Law & More Адвокати можуть керувати та допомагати вам від початку до кінця будь-якого юридичного процесу, засновуючи свою роботу на продуманій, вдосконаленій стратегії. Наша юридична фірма також надає послуги з вирішення юридичних спорів та судових спорів як компаніям, так і приватним особам та проводить зважену оцінку можливостей та ризиків заздалегідь до всіх юридичних процедур. А коли справа доходить до юридичної процедури, наші адвокати з Ейндговена боротимуться за вас. Зрештою, ми вважаємо, що кожен повинен мати можливість відстоювати власні права. Ось чому ми прагнемо якнайкращого співвідношення ціни та якості для наших клієнтів, щоб ви були впевнені, що ваші інвестиції окупляться. Однак Law & More пропонує не тільки юридичні послуги в якості радника та адвоката по судових спорах, але також доступний вам як спаринг-партнеру.

Юридична фірма в Ейндховені

Юридична фірма в Ейндховені

Крім того, на додаток до наших широких знань голландського (процесуального) права, ми маємо великий міжнародний досвід. Наш офіс є не тільки міжнародним з точки зору обсягу та характеру своїх послуг, а й з точки зору передових місцевих та міжнародних клієнтів. Для того, щоб надати нашим клієнтам найкращий сервіс, ми маємо спеціальну команду багатомовних юристів та юристів, які, серед іншого, володіють російською мовою. Отже, незалежно від того, чи є ви іноземною іноземною компанією чи приватною особою, чи стикаєтесь із юридичним питанням стосовно іноземного контрагента, Law & More юристи для вас! Вам цікаво про наш метод роботи та про те, що ми можемо зробити для вас? Тоді, будь ласка, зв'яжіться з нами.

Отже, ви шукаєте знання великого корпоративного офісу? Але ви все-таки хотіли б мати особисті контакти, як маленький бутік-офіс? Тоді Law & More є для вас юридичною фірмою в Ейндговені. Law & More - це динамічна, багатопрофільна юридична фірма, розташована в Науковому парку в Ейндговені, яку також називають Кремнієвою долиною Нідерландів, яка працює для широкого кола місцевих та міжнародних клієнтів, компаній, установ та приватних осіб. Наші юристи в Ейндговені пропонують вам більше послуг, ніж інші офіси. Наприклад, наш офіс у Ейндговені має тривалий робочий час, і ми також працюємо вечорами та вихідними (пн / пт 8.00 - 22.00, сб / з 9.00 - 17.00). Крім того, ми звикли працювати якомога швидше, тому вам не доведеться довго чекати, поки ми відповімо на вашу пошту, або перед тим, як на телефоні з’явиться хтось із наших співробітників.

Том Мевіс

Том Мевіс

Керуючий партнер / адвокат

Максим Ходак

Максим Ходак

Партнер / адвокат

Яра-Кнупс-фото-500-567

Яра Кнупс

Юрисконсульт

Ви хочете знати, що Law & More може зробити для вас як юридична фірма в Ейндховені?
Потім зв’яжіться з нами за телефоном +31 40 369 06 80 або надішліть електронний лист на адресу:

Містер. Том Мевіс, адвокат у Law & More - [захищено електронною поштою]
Містер. Максим Ходак, адвокат & More - [захищено електронною поштою]

Law & More B.V.