Ви підприємець чи приватна особа, яка шукає спеціалізовані знання, не втрачаючи з виду особисті контакти? Тоді Law & More для вас є юридичною фірмою в Амстердамі. Law & More - це динамічна, мультидисциплінарна юридична фірма, розташована в Амстердамі, яка поєднує в собі ноу-хау великого офісу з увагою та спеціальним сервісом, якого ви очікуєте від бутикового офісу. І тоді як інші юридичні фірми пропонують лише юридичну допомогу, адвокати Law & More піти на крок далі. Наші фахівці в Амстердамі пропонують не лише юридичну підтримку та допомогу вам як радника або адвоката по судовому розгляду, але й адвокатів Law & More також слугувати вашим спаринг-партнером у правовій сфері.

ПОТРІБНИЙ АДВОКАТ В АМСТЕРДАМІ?
ЗВ'ЯЗОК З НАМИ LAW & MORE!

Адвокат в Амстердамі

Ви підприємець чи приватна особа, яка шукає спеціалізовані знання, не втрачаючи з виду особисті контакти? Тоді Law & More для вас є юридичною фірмою в Амстердамі. Law & More - це динамічна, мультидисциплінарна юридична фірма, розташована в Амстердамі, яка поєднує в собі ноу-хау великого офісу з увагою та спеціальним сервісом, якого ви очікуєте від бутикового офісу.

Швидке меню

І тоді як інші юридичні фірми пропонують лише юридичну допомогу, адвокати Law & More піти на крок далі. Наші фахівці в Амстердамі пропонують не лише юридичну підтримку та допомогу вам як радника або адвоката по судовому розгляду, але й адвокатів Law & More також слугувати вашим спаринг-партнером у правовій сфері. У нас є потужна, спеціалізована команда юристів, яка готова допомогти вам вирішити вашу юридичну проблему будь-яким способом. Вам цікаво про наш метод роботи? Тоді, будь ласка, зв'яжіться з нами.

Образ Тома Мевіса

Том Мевіс

Керуючий партнер / адвокат

 Телефонуйте +31 20 369 71 21

"Law & More Юристи
залучаються і
може співпереживати
проблема клієнта ”

Експертизи Law & More в Амстердамі

Як юридична фірма Law & More активно працює в галузі корпоративного права, права інтелектуальної власності та технологій, а також трудового права, імміграційного права та сімейного права. Шукаєте іншу галузь права? Тоді загляньте на нашу сторінку експертних оцінок, на якій перелічені всі наші галузі права. Наші юристи є експертами у всіх згаданих областях і раді допомогти вам у будь-якій галузі. Коли справа стосується компаній, Law & More діє для підприємців у різних галузях, таких як промисловість, транспорт, сільське господарство, охорона здоров'я та роздрібна торгівля. Крім того, наші юристи в Амстердамі мають великий досвід роботи в інноваційних компаніях та допомоги або керівництва стартапам. Наші адвокати використовуються для роботи в галузі технологій, досліджень, розробок, встановлення прав інтелектуальної власності, ліцензування та винаходу розширення.

Адвокат Амстердам

Юридична фірма в Амстердамі

На додаток до нашого широкого знання голландського (процесуального) законодавства, наша юридична фірма є справді міжнародною з точки зору обсягу та характеру наших послуг і працює для низки витончених голландських та міжнародних клієнтів, від корпорацій та установ до приватних осіб. Для того, щоб надати нашим клієнтам найкращі послуги, ми маємо спеціальну команду багатомовних юристів та юристів, які, серед іншого, володіють російською мовою. Вони можуть керувати та допомагати вам від початку до кінця будь-якого юридичного процесу, спираючись на свою роботу на продуманій, вдосконаленій стратегії. Незалежно від національності, основним принципом в Law & More полягає в тому, що кожен повинен мати можливість відстоювати власні права. Тому наші юристи прагнуть до найкращого співвідношення ціни та якості для наших клієнтів. Це гарантує, що ви отримаєте юридичну допомогу на високому рівні та що ваші інвестиції окупляться.

Отже, там, де звичайні юристи пропонують лише юридичні знання та критичний погляд, наші адвокати в Амстердамі пропонують більше послуг, ніж інші юридичні фірми. Law & More команда в Амстердамі працює практично та особисто для міжнародних та національних компаній, а також для приватних осіб. У нашому офісі в Амстердамі ми працюємо довгий час і працюємо вечорами та вихідними. Наші юристи звикли працювати швидко, тому вам ніколи не доведеться довго чекати відповіді на свою електронну пошту або перед тим, як на телефоні буде один із наших співробітників. Навіть у неробочий час ви завжди можете зв’язатися з одним із наших юристів. Швидкість та досвід мають для нас першорядне значення, а це означає, що ви можете розраховувати на плавне та цілеспрямоване спілкування. Вас цікавить наш сервіс? Тоді, будь ласка, зв'яжіться з нами. Юристи Law & More до ваших послуг!

Том Мевіс

Том Мевіс

Керуючий партнер / адвокат

Максим Ходак

Максим Ходак

Партнер / адвокат

Яра-Кнупс-фото-500-567

Яра Кнупс

Юрисконсульт

Ви хочете знати, що Law & More може зробити для вас як юридична фірма в Амстердамі?
Потім зв’яжіться з нами за телефоном +31 20 369 71 21 або надішліть електронний лист на адресу:

Містер. Том Мевіс, адвокат у Law & More - [захищено електронною поштою]
Містер. Максим Ходак, адвокат & More - [захищено електронною поштою]

Law & More B.V.