Максим Ходак - голландський адвокат з великим міжнародним (внутрішньофірмовим) юридичним досвідом з особливим акцентом на обслуговуванні клієнтів з євразійських ринків у Нідерландах у галузях голландського корпоративного права, голландського комерційного права, права міжнародної торгівлі, корпоративного права фінансування та злиття та поглинання, створення та управління складними міжнародними проектами та податковими / фінансовими структурами. Максим Ходак спілкується голландською, німецькою, французькою, англійською, російською та українською мовами. Максим Ходак зосередився на клієнтах з Євразії як відповідь на зростаючу потребу таких клієнтів отримувати глибоку юридичну консультацію та підтримку в рамках створення операцій та Максім Ходак розпочав свою юридичну кар'єру в Кліффорд Шанс, Брюссель у 2002 році. Згодом він працював юрисконсультом у ING Bank в Нідерландах. У 2005 році йому було запропоновано приєднатися до міжнародного телеканалу як генеральний радник та керуючий директор холдингової компанії для підтримки організації в її міжнародному зростанні та експансії з Нідерландів. Починаючи з 2009 року, Максим Ходак повністю продовжував надавати юридичні послуги різним євразійським клієнтам в Нідерландах, зосереджуючись на корпоративному та договірному праві, міжнародному податку, структуруванні активів та проектному фінансуванні. Максим Ходак магістр юридичних наук (Амстердамський університет) та ступінь післядипломної професійної освіти у галузі інвестиційних фінансів (EHSAL Management School, Брюссель). Крім того, Максим Ходак зайнятий продовженням голландської юридичної та податкової освіти.

Максим Ходак

Образ Максима Ходака

Максим Ходак - це голландський юрист з великим міжнародним (внутрішнім) юридичним досвідом з особливою увагою до обслуговування клієнтів з євразійських ринків у Нідерландах у галузях голландського корпоративного права, голландського комерційного права, міжнародного торговельного права, корпоративних фінансів та злиття та поглинання, створення та управління складними міжнародними проектами та податковими / фінансовими структурами. Максим Ходак спілкується нідерландською, німецькою, французькою, англійською, російською та українською мовами.

Максим Ходак зосередив увагу на клієнтах з Євразії як відповідь на зростаючу потребу таких клієнтів отримати глибоку юридичну консультацію та підтримку в рамках створення операцій та структурування активів та діяльності в і через голландську юрисдикцію.

Максим Ходак розпочав свою юридичну кар'єру в Clifford Chance Brussels у 2002 році. Згодом працював юрисконсультом у ING Bank у Нідерландах. У 2005 році його попросили приєднатись до міжнародного телеканалу як генеральний радник та керуючий директор холдингової компанії, щоб підтримати організацію в її міжнародному зростанні та розширенні з боку Нідерландів. Починаючи з 2009 року, Максим Ходак повністю продовжував надавати юридичні послуги різним євразійським клієнтам у Нідерландах, орієнтуючись на корпоративне та договірне право, міжнародний податок, структуру активів та фінансування проектів.

Максим Ходак здобув ступінь магістра права (Амстердамський університет) та ступінь післядипломної професійної освіти у галузі інвестиційного фінансування (EHSAL School Management, Брюссель). Максим Ходак також захоплений постійною юридичною та податковою освітою в Голландії.

Law & More B.V.