Відшкодування нематеріальної шкоди ...

Голландське цивільне законодавство донедавна не стосувалося будь-якої компенсації нематеріальної шкоди, спричиненої смертю чи нещасним випадком. Ці нематеріальні збитки містять горе близьких родичів, спричинений випадком смерті або нещасним випадком їх коханої людини, за яку інша сторона несе відповідальність. Цей вид компенсації є скоріше символічним жестом, оскільки реально його не можна виміряти з реальним горем, відчутим близьким родичем.

Хоча Державний секретар Teeven представив нову законодавчу пропозицію з 18 грудня 2013 року, вона була розроблена 16 липня 2015 року і нещодавно була затверджена 10 квітня 2018 року. Вони висловилися за вже багато років змінюється правова позиція родичів, щоб допомогти їм у скорботному процесі. Відшкодування нематеріальної шкоди у випадку смерті або нещасних випадків передбачає визнання горя та відшкодування тим, хто несе емоційні наслідки цих подій.

Відшкодування нематеріальної шкоди у випадку нещасних випадків або смерті

Це означає, що родичі мають право на компенсацію у разі смерті або тривалої втрати працездатності моряків внаслідок трудового каліцтва, за яке роботодавець повинен нести відповідальність. Родичі жертв можна класифікувати як:

  • партнера
  • дітей
  • пасинки
  • батьки

Фактична сума відшкодування нематеріальної шкоди у випадку нещасних випадків або смерті може відрізнятися залежно від контексту події. Сума може варіюватися від 12.500 євро до 20.000 1 євро. Новий закон щодо відшкодування нематеріальної шкоди у випадку нещасних випадків чи смерті набирає чинності з 2019 січня XNUMX року.

частка