Відшкодування нематеріальної шкоди ...

Голландське цивільне законодавство донедавна не стосувалося будь-якої компенсації нематеріальної шкоди, спричиненої смертю чи нещасним випадком. Ці нематеріальні збитки містять горе близьких родичів, спричинений випадком смерті або нещасним випадком їх коханої людини, за яку інша сторона несе відповідальність. Цей вид компенсації є скоріше символічним жестом, оскільки реально його не можна виміряти з реальним горем, відчутим близьким родичем.

Незважаючи на те, що державний секретар Teeven представляв нову законодавчу пропозицію з 18 грудня 2013 року, вона була розроблена 16 липня 2015 року і нещодавно затверджена 10 квітня 2018 року. Вони просять вже багато років змінювати правові позиції родичів, щоб допомогти їм у процесі сумування. Компенсація нематеріальної шкоди у разі смерті або нещасного випадку передбачає визнання горя та відшкодування для тих, хто несе емоційні наслідки цих подій.

Відшкодування нематеріальної шкоди у випадку нещасних випадків або смерті

Це означає, що родичі мають право на компенсацію у разі смерті або тривалої втрати працездатності моряків внаслідок трудового каліцтва, за яке роботодавець повинен нести відповідальність. Родичі жертв можна класифікувати як:

  • партнера
  • дітей
  • пасинки
  • батьки

Фактична сума відшкодування нематеріальної шкоди у випадку нещасних випадків або смерті може різнитися залежно від контексту події. Сума може становити від 12.500 20.000 до 1 2019 євро. Новий закон щодо відшкодування нематеріальної шкоди у випадку нещасних випадків або смерті набере чинності з XNUMX січня XNUMX року.

Law & More