Пенсійне право в Нідерландах стало власною правовою зоною. Вона включає всі пенсійні закони та нормативні акти, які забезпечують заміщення доходу працівникам після виходу на пенсію. Прикладами можуть бути дуже конкретні законодавчі акти, такі як Закон про пенсії, Закон про обов'язкову участь у галузевому пенсійному фонді 2000 року або Закон про вирівнювання пенсійних прав у разі розлучення. Це законодавство стосується, серед іншого, умов, які повинні бути виконані для отримання права на пенсію, правил щодо управління та виплати пенсійних прав постачальниками пенсій та заходів щодо запобігання порушенням пенсій.

ПОТРІБНА ДОПОМОГА З ПЕНСІЙНИМ ЗАКОНОДАВСТВОМ?
ЗВЕРНІТЬСЯ НАШИХ ПЕНСІЙНИХ ЮРИСТІВ

Пенсійне право

Пенсійне право в Нідерландах стало власною правовою зоною. Вона включає всі пенсійні закони та нормативні акти, які забезпечують заміщення доходу працівникам після виходу на пенсію. Прикладами можуть бути дуже конкретні законодавчі акти, такі як Закон про пенсії, Закон про обов'язкову участь у галузевому пенсійному фонді 2000 року або Закон про вирівнювання пенсійних прав у разі розлучення. Це законодавство стосується, серед іншого, умов, які повинні бути виконані для отримання права на пенсію, правил щодо управління та виплати пенсійних прав постачальниками пенсій та заходів щодо запобігання порушенням пенсій.

швидке меню

Незважаючи на те, що пенсійне право є власною правовою сферою, воно також має багато взаємозв'язків з іншими галузями права. Ось чому в контексті пенсійного законодавства, крім конкретного законодавства та нормативних актів, застосовуються, наприклад, загальне законодавство та нормативні акти у галузі трудового права. Наприклад, пенсія є важливою умовою роботи багатьох працівників, що викладено та обговорено в трудовому договорі. Ця умова частково визначає дохід у старості. Окрім трудового права, можна розглянути також такі галузі права:

• Закон про відповідальність;
• Договірне право;
• Податкове законодавство;
• страхове право;
• Вирівнювання пенсійних прав у разі розлучення.

Айлін Селамет

Айлін Селамет

Адвокат

 Телефонуйте + 31 40 369 06 83

чому обирають Law & More?

Легко доступний

Легко доступний

Law & More доступний з понеділка по п’ятницю
з 08:00 до 22:00 та у вихідні дні з 09:00 до 17:00

Гарне і швидке спілкування

Гарне і швидке спілкування

Наші юристи слухають вашу справу і виходять
з відповідним планом дій

Особистий підхід

Особистий підхід

Наш метод роботи гарантує, що 100% наших клієнтів рекомендують нас і що ми оцінюємо в середньому 9.4

"Law & More Юристи

залучаються і

може співпереживати

проблема клієнта"

Різні закони та нормативні акти, що збігаються у пенсійному законодавстві та за певних обставин збігаються, роблять пенсійне законодавство складною та всеосяжною правовою сферою. Більше того, пенсійне законодавство не стоїть на місці і регулярно стикається зі змінами як на національному, так і на міжнародному рівнях, а також напрямків відповідних регуляторів, таких як De Nederlandsche Bank (DNB) та Нідерландський орган фінансових ринків (AFM). Це означає, що вирішення питань у галузі пенсійного законодавства вимагає не лише глибокого розуміння, а й недавніх знань про професію, і тому розумно залучати адвоката, якщо ви контактуєте з пенсійним законодавством. Law & MoreАдвокати Російської Федерації не лише сучасні у галузі пенсійного права, але й стосовно інших згаданих галузей права. Чи є у вас питання щодо пенсійного законодавства? Law & More радий вам допомогти. Ви також можете знайти більше інформації про інші юрисдикції на нашому веб-сайті.

Послуги Law & More

Корпоративне право

Корпоративний юрист

Кожна компанія унікальна. Тому ви отримаєте юридичну консультацію, яка безпосередньо стосується вашої компанії

Повідомлення про дефолт

Тимчасовий юрист

Потрібен юрист тимчасово? Надати достатню юридичну підтримку завдяки Law & More

Адвокат

Імміграційний юрист

Ми займаємось питаннями про прийом, проживання, депортацію та іноземців

Угода акціонерів

Бізнес юрист

Кожен підприємець повинен мати справу з законодавством про товариство. Добре підготуйтеся до цього.

Пенсійне забезпечення згідно стовпової системи

Пенсійне забезпечення, яке забезпечує заміщення доходу працівникам після виходу на пенсію, також називається пенсією. У Нідерландах система пенсійного забезпечення або пенсійна система має три основи:

Базова пенсія. Базова пенсія також згадується як забезпечення OW. Кожен у Нідерландах має право на таке положення. Однак до цього є ряд умов. Першою умовою отримання положення AOW є досягнення певного віку, а саме 67 років. Іншою умовою є те, що людина завжди мала працювати або жити в Нідерландах. Щороку, коли особа проживає в Нідерландах з 15-го до 67-річного віку, нараховується 2% від максимального забезпечення AOW. У цьому випадку трудовий стаж не потрібен.

Пенсійні права. Цей стовп стосується прав, які особа набула протягом свого трудового життя, і застосовується як додаткова пенсія до основної пенсії. Більш конкретно, це доповнення стосується відстроченої заробітної плати, яка виплачується спільно роботодавцем та працівником у вигляді премії. Тому додаткова пенсія завжди формується в межах відносин працівника та роботодавця, так що в цьому випадку потрібна історія працевлаштування. Однак у Нідерландах роботодавець не має загального юридичного обов'язку створювати (додаткову) пенсію для своїх працівників. Це означає, що щодо цього повинні бути укладені угоди між працівником та роботодавцем. Law & More звичайно буде радий допомогти вам у цьому.

Добровільна пенсія. Цей стовп стосується, зокрема, усіх резервів доходів, які люди зробили собі до старості. Прикладами є ренти, страхування життя та дохід від власного капіталу. В основному самозайняті та підприємці повинні розраховувати на цей стовп для своєї пенсії.

Примусова участь у Законі про галузевий пенсійний фонд 2000 року

Незважаючи на те, що роботодавці в Нідерландах не зобов'язані організовувати (додаткову) пенсію для своїх працівників, за певних обставин вони все одно можуть бути зобов'язані організувати пенсію. Це має місце, наприклад, якщо участь у пенсійній схемі є обов’язковою для роботодавця через загальногалузевий пенсійний фонд. Це зобов'язання виникає, якщо так звана обов'язкова вимога стосується конкретного сектору: опис, затверджений міністром сектору, до якого застосовується обов'язкова участь у загальногалузевому пенсійному фонді. Закон 2000 р. Про обов'язкову участь у галузевому пенсійному фонді регламентує можливість обов'язкової пенсійної схеми для всіх працівників певної галузі чи галузі.

Якщо участь у загальногалузевому пенсійному фонді є обов’язковою, роботодавці, що працюють у відповідному секторі, повинні зареєструватися в цьому загальногалузевому пенсійному фонді. Згодом фонд просить надати інформацію про працівників, і роботодавці отримують рахунок за пенсійну премію, яку вони повинні сплатити. Якщо роботодавці не пов’язані з таким загальногалузевим пенсійним фондом, хоча це зобов’язано робити, вони опиняться у невигідному становищі. Зрештою, у такому випадку є ймовірність того, що загальногалузева пенсія все одно вимагатиме повну виплату премії за всі роки із зворотною силою. В Law & More ми розуміємо, що це має радикальні наслідки для роботодавців. Ось чому Law & MoreСпеціалісти Росії готові допомогти вам уникнути такого недоліку.

Пенсійне законодавствоЗакон про пенсії

Основою пенсійного законодавства є Закон про пенсійне забезпечення. Закон про пенсії включає норми, які:

• Заборонити заміну пенсійних прав
• Надання прав щодо передачі вартості у разі правонаступництва роботодавця;
• Призначати участь працівників з урахуванням політики постачальника пенсій;
• вимагати мінімального досвіду щодо досвіду членів правління пенсійних установ;
• регламентувати спосіб фінансування пенсійних фондів;
• Виписати мінімальні інформаційні зобов'язання пенсіонерів.

Одне з інших важливих положень Закону про пенсії стосується умов, яким, якщо буде укладено, повинна відповідати пенсійна угода між роботодавцем та працівником. У цьому контексті стаття 23 Закону про пенсії передбачає, що пенсійний договір повинен бути розміщений у визнаному пенсійному фонді або визнаному пенсійному страховику. Якщо роботодавець цього не робить, або, принаймні, неналежним чином, він ризикує нести відповідальність роботодавця, яку працівник може ініціювати за загальними нормами договірного права. Крім того, за дотриманням законодавства та нормативних актів у контексті пенсійного законодавства, як уже зазначалось, здійснюється моніторинг ДНБ та АСМ, так що порушення також санкціонуються іншими заходами.

At Law & More ми розуміємо, що коли йдеться про пенсійне законодавство, задіяні не лише різні складні закони та нормативні акти, а й різні інтереси та складні правовідносини. Ось чому Law & More використовує особистий підхід. Наші експерти в галузі пенсійного права занурюються у вашу справу і можуть разом з вами оцінити вашу ситуацію та можливості. На основі цього аналізу, Law & More може порадити вам правильні подальші кроки. Крім того, наші фахівці із задоволенням нададуть вам пораду та допомогу під час можливої ​​юридичної процедури. У вас є запитання щодо наших послуг чи пенсійного законодавства? Потім зв’яжіться Law & More.

Ви хочете знати, що Law & More може зробити для вас як юридична фірма в Ейндховені?
Тоді зв'яжіться з нами за телефоном +31 40 369 06 80 або надішліть нам електронний лист:

Містер. Том Мевіс, адвокат у Law & More - [захищено електронною поштою]
Містер. Максим Ходак, адвокат & More - [захищено електронною поштою]

Law & More B.V.