ПОТРІБЕН ТРАНСПОРТНИЙ ЮРИСТ?
ЗАПИТАННЯ ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ

НАШІ ПРАВИЛИ - СПЕЦІАЛІСТИ У МІСЬКОМУ ЗАКОНУ

Перевірено Очистити.

Перевірено Персональний і легкодоступний.

Перевірено Ваші інтереси насамперед.

Легко доступний

Легко доступний

Law & More доступний з понеділка по п’ятницю з 08:00 до 22:00 та у вихідні дні з 09:00 до 17:00

Гарне і швидке спілкування

Гарне і швидке спілкування

Наші юристи вислухають вашу справу та розроблять відповідний план дій
Гарне і швидке спілкування

Особистий підхід

Наш метод роботи гарантує, що 100% наших клієнтів рекомендують нас і що ми оцінюємо в середньому 9.4

Транспортний юрист

Логістичний сектор динамічний і постійно рухається. Через глобалізацію торгівлі все більше та більше товарів перевозяться на багато кілометрів різними шляхами. Це може включати транспорт морським, автомобільним, залізничним та повітряним транспортом. У цей процес беруть участь багато сторін, такі як клієнти, транспортники, експедитори, страховики та одержувачі. Адже товари отримують та перевозять різні сторони.

Хоча цей транспортний процес часто не викликає проблем для всіх цих сторін, іноді він все одно може піти не так. Коли транспорт зупиняється, відбувається затримка або вантаж пошкоджується або втрачається на шляху, між сторонами можуть виникнути питання відповідальності. Хто несе відповідальність і тому повинен відшкодувати завдану шкоду? І які кроки можна зробити, якщо сторона просто не виконує свої зобов'язання? Відповідь на ці питання насамперед треба знайти в мережі угод між усіма цими сторонами.

Крім угод між сторонами, міжнародні норми повинні враховуватися при вирішенні питань транспортного права. Зрештою, транспорт часто проходить на міжнародному рівні і, таким чином, перетинає різні національні кордони. Тому міжнародні правила відіграють важливу роль. Міжнародні конвенції, що застосовуються, залежать від способу транспорту. Наприклад, конвенція Гаазько-Вісбі правил застосовується до морського транспорту, а Монреальська конвенція застосовується до повітряного транспорту. Наприклад, конвенція CMR важлива для автомобільного транспорту.

Образ Тома Мевіса

Том Мевіс

КЕРУЮЧИЙ ПАРТНЕР / АДВОКАТ

tom.meevis@lawandmore.nl

Юридична фірма в Eindhoven та Amsterdam

Корпоративний юрист

«Під час вступу мені відразу стало зрозуміло
Що Law & More має чіткий план
дії»

Однак транспортні закони перетинають не лише національні кордони. У зв'язку з транспортним законодавством також вводяться різні юрисдикції. Наприклад, існує чітке збіг між транспортним та трудовим законодавством, договірним правом, корпоративним та міжнародним правом. Адже, наприклад, перевізник працює підлеглими і накази надаються експедиторам. У цих ситуаціях можуть виникати і питання, пов'язані з транспортним правом. Чи маєте ви справу з таким питанням? Тоді важливе значення має також широке та сучасне знання з питань вищезазначених галузей права.

Що говорять про нас клієнти

Наші транспортні юристи готові допомогти Вам:

Office Law & More

Наші Послуги

Зважаючи на вищезазначене, логістичний сектор є перш за все складним і слід враховувати кілька аспектів. В Law & More Ми розуміємо, що логістика передбачає всебічні інтереси, як у Нідерландах, так і в Європі, а також у всьому світі. Ось чому ми вважаємо, що важливо бути на крок попереду потенційних проблем шляхом складання (транспортних) угод та загальних умов. Наприклад, вона може регулювати або виключати відповідальність стосовно різних питань транспортного законодавства.

Чи маєте ви справу з пошкодженням вантажів, процедурами, стягненням боргів чи вилученням у контексті транспортного законодавства? Навіть тоді Law & More команда для вас. Наші юристи є не лише експертами в галузі транспортного права, а й інших суміжних галузей права. Чи є у вас інші запитання? Будь ласка зв'яжіться Law & More.

Ви хочете знати, що Law & More може зробити для вас як юридична фірма в Eindhoven та Amsterdam?
Потім зв’яжіться з нами за телефоном +31 40 369 06 80 або надішліть електронний лист на адресу:
Містер. Том Мевіс, адвокат у Law & More - tom.meevis@lawandmore.nl
Містер. Максим Ходак, адвокат & More - maxim.hodak@lawandmore.nl

Law & More