приватні клієнти

Як приватна особа, ви можете контактувати із законом різними способами. Law & More допомагає приватним клієнтам у різних галузях права. Ми маємо досвід у галузі:

Незалежно від того, чи це складний розлучення, отримання дозволу на проживання, трудові договори, звільнення чи захист ваших особистих даних, наші фахівці є для вас і шукають найкращий спосіб досягти вашої мети.

Перш за все, ми аналізуємо вашу ситуацію і разом з вами визначаємо тактику і маршрут, який ми будемо слідувати. Ми обговорюємо збори, які ми стягуємо, і робимо чіткі домовленості щодо цього. Ми надаємо велику цінність доброму та чіткому спілкуванню з нашими клієнтами, тому ми завжди швидко реагуємо і беремо участь у вашій справі. Наш підхід особистісний, прямий та орієнтований на результат. Короткі, чіткі межі між адвокатом та клієнтом - це нам само собою зрозуміло.

Чи є у вас юридичні проблеми і чи потрібна вам допомога фахівця? Не соромтеся звертатися до нас. Ми раді та готові дати вам поради, допомогти в переговорах та, якщо необхідно, представити вас у судовій справі.

Що говорять про нас клієнти

[show-testimonials orderby='menu_order' order='DESC' limit='1′ pagination='on' layout='grid' options='theme:none,info-position:info-below,text-alignment:center, columns:1,filter:none,rating:on,quote-content:short,charlimitextra:(…),display-image:on,image-size:ttshowcase_small,image-shape:circle,image-effect:none,image- посилання:on']

Образ Тома Мевіса

Том Мевіс

Керуючий партнер / адвокат

Максим Ходак

Максим Ходак

Партнер / адвокат

Law & More