ЗАПИТАННЯ ПРО ВАШЕ ПРАВОВЕ ПОЗИЦІЮ?
ЗАРІЙТЕ СКАЙНУТИ СЛУЧАЙ

НАШІ ПРАВИЛИ - СПЕЦІАЛІСТИ У МІСЬКОМУ ЗАКОНУ

Перевірено Очистити.

Перевірено Персональний і легкодоступний.

Перевірено Ваші інтереси насамперед.

Легко доступний

Легко доступний

Law & More доступний з понеділка по п’ятницю з 08:00 до 22:00 та у вихідні дні з 09:00 до 17:00

Гарне і швидке спілкування

Гарне і швидке спілкування

Наші юристи вислухають вашу справу та розроблять відповідний план дій
Гарне і швидке спілкування

Особистий підхід

Наш метод роботи гарантує, що 100% наших клієнтів рекомендують нас і що ми оцінюємо в середньому 9.4

Сканування випадків

Ви приватна особа? Вам потрібна юридична консультація та хочете отримати чітке уявлення про своє правове становище? Тоді ви в потрібному місці. Law & More пропонує можливість юридичної консультації за допомогою сканування справи. Це розслідування щодо передісторії питання, надісланого нам вами. Зрозуміло, що вже було домовлено або що ще потрібно, де знаходяться цікаві місця та які можливі рішення. Кожне завдання є самостійним і йому надається відповідний підхід. Для вас дуже вигідно, щоб вашу юридичну позицію перевірив експерт.

Як це працює?

Ви подаєте запит на сканування випадків за допомогою онлайн-анкети. Після отримання запиту ми зв’яжемось з вами по телефону. Після взаємної згоди та підписання угоди про присвоєння ми розпочнемо з сканування справи. На підставі відповідних фактів та юридичних джерел юридична ситуація та ризики будуть належним чином проаналізовані. Після аналізу ми формулюємо письмову пораду, в якій наші міркування дають уявлення про те, як формувалася порада. Тут обговорюються можливості та оцінюється рівень успішності. Результатом «Сканування справ» є результати звіту від 2 до 4 сторінок. Ця порада написана зрозумілою мовою, практично працездатною та безпосередньо застосовною. На основі сканування випадків ви можете визначити, які дії ви хочете вжити та які ризики ви хочете максимально усунути чи обмежити.

Law & More не зобов'язаний задовольняти запит на сканування справи. У деяких ситуаціях ми можемо відмовитись від сканування справи, наприклад, якщо це виходить за межі наших послуг.

Образ Тома Мевіса

Том Мевіс

КЕРУЮЧИЙ ПАРТНЕР / АДВОКАТ

tom.meevis@lawandmore.nl

Покроковий план: сканування протягом одного тижня

Law and More

Призначення приймання

Після інвентаризації ми зв'яжемося з вами по телефону. Ми починаємо працювати над скануванням за домовленістю. Law & More не зобов'язаний задовольняти кожен запит на сканування справи.

Law and More

Аналізувати

Ситуація буде окреслена на основі відповідних фактів та правових джерел, і ви отримаєте консультативний звіт.

Law and More

Консультативний звіт

Ваша правова позиція опрацьовується чіткими аргументами за допомогою консультативного звіту. Ця порада практична і застосовна відразу.

Law and More

Подальші дії

На основі сканування ви можете визначити, які дії ви хочете виконати. Ми також можемо допомогти вам у подальшому процесі.

“Контакт з Law & More з самого початку був надзвичайно позитивним і дуже професійним »

ціна

Case Scan має фіксовану ставку, чітку пропозицію та підтвердження замовлення. Ви точно знаєте ціну діяльності, яка Law & More виконує для вас. Плата за сканування справи становить 750 євро на годину без урахування ПДВ у розмірі 21%.

Будь ласка, запиши! Law & More не є членом Ради з правової допомоги, це означає, що у вас немає можливості отримувати субсидовану правову допомогу.

За більш складне або розширене сканування застосовується додаткова плата. Звичайно, вартість буде узгоджена з вами заздалегідь.

Що говорять про нас клієнти

Наші юристи готові допомогти Вам:

Office Law & More

Наступний крок

Ми раді допомогти вам у застосуванні порад та допомогти вжити необхідних заходів. Звичайно, ви не зобов’язані робити подальший крок у результаті сканування справи. Можливі подальші дії, що виникають у результаті сканування справи, - якщо ви цього бажаєте - будуть викладені в послідовному призначенні.

в кінці кінців

Зауважте, що сканування справ призначено лише для показових цілей, прав на нього не можна вимагати. Наші загальні умови застосовуються до наших послуг.

Якщо ви підприємець і у вас виникли юридичні проблеми, ми будемо раді допомогти вам в іншій формі послуги. У вас є які-небудь питання? Зверніться до юристів Law & More.

Ви хочете знати, що Law & More може зробити для вас як юридична фірма в Eindhoven та Amsterdam?
Потім зв’яжіться з нами за телефоном +31 40 369 06 80 або надішліть електронний лист на адресу:
Містер. Том Мевіс, адвокат у Law & More - tom.meevis@lawandmore.nl
Містер. Максим Ходак, адвокат & More - maxim.hodak@lawandmore.nl

Law & More