ПОТРІБНИЙ ІКТ ЮРИСТ?
ЗАПИТАННЯ ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ

НАШІ ПРАВИЛИ - СПЕЦІАЛІСТИ У МІСЬКОМУ ЗАКОНУ

Перевірено Очистити.

Перевірено Персональний і легкодоступний.

Перевірено Ваші інтереси насамперед.

Легко доступний

Легко доступний

Law & More доступний з понеділка по п’ятницю з 08:00 до 22:00 та у вихідні дні з 09:00 до 17:00

Гарне і швидке спілкування

Гарне і швидке спілкування

Наші юристи вислухають вашу справу та розроблять відповідний план дій
Особистий підхід

Особистий підхід

Наш метод роботи гарантує, що 100% наших клієнтів рекомендують нас і що ми оцінюємо в середньому 9.4

Юрист ІКТ

В результаті винаходу Інтернету виникло багато правових питань.

швидке меню

Потім було встановлено законодавство про ІКТ. Право ІКТ має багато взаємозв’язків з іншими галузями права, такими як договірне право, законодавство про приватне життя та право інтелектуальної власності. У межах усіх цих галузей права можуть виникати питання, що стосуються права ІКТ. Ці запитання можуть бути такими: "чи можна повернути те, що я купив в Інтернеті?", "Які мої права під час користування Інтернетом і як ці права захищені?" та "чи захищений моїм власним онлайн-вмістом згідно із законодавством про авторські права?" Однак саме ІКТ-законодавство також можна розділити на конкретні галузі ІКТ-права, такі як законодавство про програмне забезпечення, законодавство про безпеку та електронну комерцію.

Образ Тома Мевіса

Том Мевіс

КЕРУЮЧИЙ ПАРТНЕР / АДВОКАТ

tom.meevis@lawandmore.nl

Юридична фірма в Eindhoven та Amsterdam

Корпоративний юрист

"Law & More Юристи
беруть участь і можуть співчувати
з проблемою клієнта»

Команда Росії Law & More має чіткі знання стосовно законодавства про ІКТ та стосовно галузей права, які взаємодіють із законодавством у сфері ІКТ. Тому наші юристи можуть запропонувати вам поради щодо таких тем:

  • Закон про безпеку;
  • SaaS та Cloud;
  • ІТ-контракти;
  • Домовленості про безперервність та депозит;
  • Закон веб-магазину;
  • Розміщення хостингу;
  • Закон про програмне забезпечення;
  • ПЗ з відкритим кодом;
  • Промислове програмне забезпечення.

Що говорять про нас клієнти

Наші юристи з адміністративних питань готові допомогти Вам:

Office Law & More

Закон про безпеку

Закон про безпеку - це сфера права, яка займається захистом інформації. Теми, які не є рідкістю в цій галузі права, включають комп'ютерні віруси, комп’ютерні вторгнення, злом та перехоплення даних. Щоб захистити конфіденційну та конфіденційну інформацію, існує цілий комплекс можливих заходів. Наприклад, самі компанії часто використовують нелегальні заходи, засновані на аналізі ризику. Однак цей захист також має юридичну основу. Зрештою, саме законодавець визначає, наскільки суворими повинні бути ці заходи безпеки.

Розмірковуючи про законодавчі заходи, можна також подумати про "Мокрий підроблювач persoonsgegevens" (Закон про захист персональних даних). Закон про захист персональних даних зазначає, що повинно бути зрозуміло, які заходи були вжиті для захисту персональних даних від втрати чи незаконної обробки. Це може включати зашифроване з'єднання між сервером та відвідувачем: з'єднання SSL. Паролі також є частиною такої безпеки.

Окрім Закону про захист персональних даних, деякі діяння також криміналізуються. Злом карається на підставі статті 128ab Нідерландського кримінального кодексу.

Щоб захистити свою інформацію, важливо знати, як працює інформаційна безпека та як захистити свої та чужі дані якомога безпечніше. Law & More може проконсультувати вас з правових аспектів інформаційної безпеки.

SAAS & CloudSAAS & Cloud

Програмне забезпечення як послуга або SaaS - це програмне забезпечення, яке пропонується як послуга. Для такої послуги користувачеві не потрібно купувати програмне забезпечення, але він може отримати доступ до SaaS через Інтернет. Перевага послуг SaaS полягає в тому, що витрати для користувача порівняно низькі.

Служба SaaS на зразок Dropbox - хмарна послуга. Хмарний сервіс - це мережа, де інформація зберігається у Хмарі. Користувач не є власником Хмари і, таким чином, не несе відповідальності за його обслуговування. Хмарний постачальник відповідає за Хмару. Хмарні послуги також пов'язані з певними правилами, які в основному стосуються правил конфіденційності.

Law & More може порадити вам щодо ваших SaaS та хмарних послуг. Наші адвокати мають знання та досвід у цій галузі права, завдяки чому вони можуть допомогти вам у вирішенні всіх ваших питань.

ІТ-контракти

Внаслідок нашого цифрового світу багато компаній стали залежними від належного функціонування інформаційних технологій. У зв'язку з цим розвитком стає все важливішим, щоб певні ІТ-питання були добре організовані. Наприклад, для придбання обладнання або ліцензії на програмне забезпечення слід скласти ІТ-договір.

ІТ-контракти є, як випливає з назви, не що інше як "звичайні" договори, такі як загальні умови купівлі, заява про конфіденційність, трудові договори, програмні угоди, угоди SaaS, хмарні угоди та угоди про депозит. У такому договорі укладаються угоди стосовно, наприклад, ціни, гарантії або відповідальності щодо товару чи послуги.

Можуть виникнути проблеми при складанні або виконанні ІТ-договору. Наприклад, може виникнути невизначеність щодо того, що слід поставити чи за яких конкретних умов. Тому важливо, щоб були зроблені чіткі домовленості та щоб ці домовленості були задокументовані в угоді.

Law & More може проконсультувати вас щодо всіх ваших ІТ-контрактів. Ми оцінимо вашу ситуацію та зможемо скласти спеціальний контракт на якість звуку відповідно до ваших потреб.

Схеми безперервностіСхеми безперервності та ескроу

Для користувачів інформаційних технологій важливо, щоб вони могли бути впевнені, що їх програмне забезпечення та дані можуть надалі використовуватись. Схема безперервності може забезпечити рішення. Така схема наступності буде укладена у співпраці з постачальником послуг ІТ. Це означає, що, у випадку, наприклад, банкрутства, ІТ-послуги можуть бути продовжені.

Для встановлення схеми безперервності потрібно буде переглянути тип ІТ-сервісу. Іноді схема дезактивації вихідного коду буде достатньою, тоді як в інших випадках потрібно буде домовитись. У випадку безперервності хмари, наприклад, потрібно пам’ятати як про постачальників, так і провайдерів хостингу.

Схема безперервності є важливою для збереження ваших даних. Law & More може порадити вам щодо схем безперервності. Ми можемо допомогти вам скласти таку схему, щоб захистити своє програмне забезпечення та дані.

Закон про веб-магазини

Веб-магазини мають справу з великою кількістю правових рамок, яким вони повинні дотримуватися. Купівля на відстані, права споживачів, законодавство про кукі, європейські директиви та інше - це юридичні аспекти, з якими стикається веб-магазин. Термін "закон про веб-магазини" - це всеохоплюючий термін для цього.

Через безліч правил, ймовірно, ви в якийсь момент «не можете побачити деревину для дерев». Чи потрібно використовувати умови? Як працює відкликання клієнтом? Яку інформацію я повинен надати на своєму веб-сайті? Які правила існують щодо оплати? А як щодо законодавства про куки? Що мені робити з особистими даними, отриманими за допомогою мого веб-магазину? Це підбірка питань, з якими можна зіткнутися власнику веб-магазину.

Важливо, щоб ці питання були влаштовані належним чином. В іншому випадку ви можете ризикувати штрафом. Ці штрафи можуть досягати великих висот і можуть впливати на вашу компанію. Отже, якщо ви добре поінформовані з цих питань, то мінімізуйте ваші ризики.

Law & More може порадити вам щодо дотримання відповідного законодавства. Крім того, ми можемо допомогти вам скласти юридичні документи, що стосуються вашого веб-магазину.

Хостинг та колокаціяХостинг та колокація

Коли хостинг або бажає розмістити веб-сайт, потрібно пам’ятати про діючі законодавчі положення. Під час розміщення веб-сайту дані зберігатимуться, а іноді навіть передаватимуться. Тому важливо знати, як потрібно ставитись до цих даних по відношенню до свого клієнта, а також до третіх сторін.

Вам доведеться мати чіткі умови щодо вашого хостингу та його правових аспектів. Важливо, щоб клієнти знали, що відбувається з їх даними. Клієнти вважають важливим, щоб їхні дані були захищені ретельно. Також важливо знати, хто несе відповідальність за порушення правил даних.

Ви зобов’язані захищати конфіденційність своїх клієнтів? Вам потрібно надати контактну інформацію, якщо про це вимагає поліція? Чи несете ви відповідальність за захист даних та їх порушення? Наші адвокати можуть відповісти на всі ці та всі ваші інші питання. Якщо у вас виникли запитання, ви завжди можете зв’язатися з одним із адвокатів Law & More.

Закон про програмне забезпечення

Сьогодні жити у світі без програмного забезпечення було б немислимо. Закон про програмне забезпечення важливий як для розробників програмного забезпечення, так і для користувачів програмного забезпечення.

"Auteurswet" (Закон про авторські права) визначає, хто володіє певним програмним забезпеченням. На практиці, однак, не завжди зрозуміло, хто володіє програмним забезпеченням і, таким чином, є власником авторських прав. Розробники програмного забезпечення, які продають свій товар, часто хочуть зберегти свої авторські права. Це обмежує можливості користувачів програмного забезпечення змінювати програмне забезпечення. Він стає ще складнішим, коли користувач хоче розробити (власне) програмне забезпечення. Хто тоді отримає авторські права?

Щоб обмежити свої ризики, важливо заздалегідь вирішити, хто отримає авторські права. Law & More може проконсультувати вас із законодавства щодо програмного забезпечення та відповісти на ваші запитання щодо цієї галузі права.

Програмне забезпечення з відкритим кодом

У разі відкритого програмного забезпечення користувач отримує вихідний код програмного забезпечення під час придбання ліцензії. Це перевага, що користувачі можуть налаштувати та вдосконалити програмне забезпечення, щоб програмне забезпечення продовжувало розвиватися. Теоретично це, звичайно, здається вигідним і досить практичним: кожен, хто має знання кодів, може редагувати програмне забезпечення з відкритим кодом.

На практиці, однак, дуже важливо встановити певні правила використання програмного забезпечення з відкритим кодом, регулювати та уточнювати використання програмного забезпечення з відкритим кодом. Це ще важливіше, тому що нагляд набуває мало, хоча багато претензій подаються за порушення ліцензій на програмне забезпечення з відкритим кодом.

Law & More може порадити вам щодо програмного забезпечення з відкритим кодом. Ви залишитеся власником програмного забезпечення, яке ви розробили під час використання програмного забезпечення з відкритим кодом? Які умови ви можете встановити для використання ліцензії? Як ви можете подати претензію, коли ваша ліцензія була порушена? Це питання, на яке може відповісти один з наших адвокатів.

Промислове програмне забезпечення

Програмне забезпечення використовується не тільки в офісах, але і в промисловості. Продукти та машини оснащуються або розробляються програмним забезпеченням. Це вбудоване програмне забезпечення написане для управління машинами або продуктами. Приклади таких типів програмного забезпечення можна знайти в машинах, світлофорах та автомобілях.

Так само як важливо "нормальне" програмне забезпечення, (промисловий) закон про програмне забезпечення також важливий для промислового програмного забезпечення та забезпечує основні правила як для розробників програмного забезпечення, так і для користувачів програмного забезпечення. Промислова індустрія програмного забезпечення отримує багато інвестицій, що робить необхідним захист відповідних авторських прав.

Ви хочете знати, що Law & More може зробити для вас як юридична фірма в Eindhoven та Amsterdam?
Потім зв’яжіться з нами за телефоном +31 40 369 06 80 або надішліть електронний лист на адресу:
Містер. Том Мевіс, адвокат у Law & More - tom.meevis@lawandmore.nl

Law & More