ПОТРІБНИЙ АДВОКАТ ПО ДОПОМОГАХ ДІТЕЙ?
ЗАПИТАННЯ ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ

НАШІ ПРАВИЛИ - СПЕЦІАЛІСТИ У МІСЬКОМУ ЗАКОНУ

Перевірено Очистити.

Перевірено Персональний і легкодоступний.

Перевірено Ваші інтереси насамперед.

Легко доступний

Легко доступний

Law & More доступний з понеділка по п’ятницю з 08:00 до 22:00 та у вихідні дні з 09:00 до 17:00

Гарне і швидке спілкування

Гарне і швидке спілкування

Наші юристи вислухають вашу справу та розроблять відповідний план дій
Гарне і швидке спілкування

Особистий підхід

Наш метод роботи гарантує, що 100% наших клієнтів рекомендують нас і що ми оцінюємо в середньому 9.4

Аліменти

У вас та вашого колишнього партнера є діти разом? Тоді допомога на дитину є важливою частиною фінансових угод, які мають бути укладені в процесі розлучення. Аліменти на дитину - це сума, яку батьки, які не годують, сприяють догляду та вихованню дітей.

швидке меню

Рівень підтримки дітей

За консультацією ви та ваш колишній партнер можете домовитись про розмір аліментів на дитину. Ці угоди будуть закладені у батьківському плані. Якщо ви не зможете домовитись разом, один з наших юристів буде радий допомогти вам. Ми можемо допомогти в процесі переговорів, визначити розмір аліментів на дитину для вас і скласти план батьківства. Ми обробляємо визначення аліментів, роблячи розрахунки на утримання.

Суддя не тільки розгляне фінансовий стан одержувача аліментів на дитину, але й фінансовий стан платника аліментів на дитину. На підставі обох ситуацій суд визначить розмір аліментів на дитину.

Айлін Селамет

Айлін Селамет

АДВОКАТ

aylin.selamet@lawandmore.nl

Вам потрібен юрист з розлучень?

Аліменти

Кожен бізнес унікальний. Тому ви отримаєте юридичну консультацію, яка безпосередньо стосується вашого бізнесу.

У нас індивідуальний підхід і ми разом з вами працюємо над відповідним рішенням.

Ми сідаємо з вами, щоб розробити стратегію.

Живіть окремо

Живіть окремо

Наші корпоративні юристи можуть оцінити угоди та надати консультації щодо них.

Ти збираєшся розлучитися?

Якщо так, то, безсумнівно, перед вами постане багато проблем. Від організації аліментів на подружжя та дітей до нефінансових питань, таких як створення плану опіки, розлучення може мати значний вплив як емоційно, так і юридично.

Щоб підготувати вас, ми зібрали інформацію про проблеми, пов’язані з врегулюванням розлучення, у нашому новому документі. Завантажте наведений нижче файл безкоштовно та отримайте інформацію, яка допоможе вам легко пройти процес розлучення.

"Law & More Юристи
беруть участь і можуть співчувати
з проблемою клієнта»

Розрахунок аліментів

Розрахунок технічного обслуговування - це досить складний розрахунок, оскільки потрібно враховувати багато факторів. Law & More буде радий здійснити розрахунок технічного обслуговування для вас.

Визначення потреби
Перш за все, потрібно визначити потреби дітей. Він ґрунтується на доходах, якими вони були напередодні розлучення. Якщо існують спеціальні витрати, такі як міжнародна школа чи догляд за дітьми, витрати можуть бути відповідно збільшені.

Визначення фінансової спроможності
Після визначення потреб дітей для обох сторін проводиться розрахунок вантажопідйомності. Цей розрахунок визначає, чи має відповідальна особа, яка несе аліменти, достатню фінансову спроможність, щоб мати змогу сплачувати аліменти. Для визначення фінансової спроможності особи, яка має сплачувати аліменти, спочатку слід визначити його чистий дохід. Пенсія дитини - це базовий дохід з урахуванням усіх джерел доходу, таких як заробітна плата, допомога та бюджет дитини.

Що говорять про нас клієнти

Наші юристи з аліментів готові допомогти вам:

Office Law & More

Знижка на догляд
Батько, який повинен сплачувати аліменти і який також має контакт з дітьми, також матиме витрати на догляд за дітьми. Сюди входять витрати на покупки, рух назад і назад. В принципі, в розрахунок включається певний відсоток витрат

Розмір відсотка залежить від кількості відвідуючих днів на тиждень. Батько, який має в середньому один день на тиждень витрати на догляд за дитиною, отримує, наприклад, знижку на догляд 15%, а батько, який піклується про дитину три дні на тиждень, отримує знижку на догляд 35%.

Порівняння місткості
Останній крок для обчислення висоти опори для дитини - скласти рівняння несучого навантаження. У цьому рівнянні витрати на дітей діляться між вами та вашим колишнім партнером пропорційно їх засобам підтримки. Працездатність особи, яка має право на аліменти, порівнюється з дієздатністю особи, відповідальної за сплату аліментів. Після цього будь-яка знижка на догляд застосовуватиметься та коригуватиметься за необхідності. Обсяг підтримки в першу чергу призначений для підтримки дітей. Якщо після цього ще є місце, суддя також може визначити чисті аліменти партнера.

Чи хотіли б ви знати, як виглядатиме ваше фінансове становище після розлучення? Будь ласка зв'яжіться Law & More і разом ми можемо визначити, скільки аліментів ви повинні платити чи отримувати.

Зміна аліментів на дитину

Аліменти

Якщо неможливо змінити аліменти на дитину за погодженням з вашим колишнім партнером, ми можемо надіслати для вас запит на зміну. Ми можемо це зробити, якщо є змінені обставини або якщо, на вашу думку, суд визначив утримання в первинному порядку на підставі недостовірної або неповної інформації.

Ви можете придумати такі ситуації, наприклад:

  • звільнення або безробіття
  • видалення дітей
  • нова чи інша робота
  • вступити в повторний шлюб, спільне проживання або вступити в зареєстроване партнерство
  • зміна контактної схеми

Ви хочете знати, що Law & More може зробити для вас як юридична фірма в Eindhoven та Amsterdam?
Потім зв’яжіться з нами за телефоном +31 40 369 06 80 або надішліть електронний лист на адресу:
Містер. Том Мевіс, адвокат у Law & More - tom.meevis@lawandmore.nl
Містер. Максим Ходак, адвокат & More - maxim.hodak@lawandmore.nl

Law & More