ПОТРІБНА ДОПОМОГА ВЧИСЛЕННІ АЛІМОНІЇ ПАРТНЕРУ?
ЗАПИТАННЯ ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ

НАШІ ПРАВИЛИ - СПЕЦІАЛІСТИ У МІСЬКОМУ ЗАКОНУ

Перевірено Очистити.

Перевірено Персональний і легкодоступний.

Перевірено Ваші інтереси насамперед.

Легко доступний

Легко доступний

Law & More доступний з понеділка по п’ятницю з 08:00 до 22:00 та у вихідні дні з 09:00 до 17:00

Гарне і швидке спілкування

Гарне і швидке спілкування

Наші юристи вислухають вашу справу та розроблять відповідний план дій
Гарне і швидке спілкування

Особистий підхід

Наш метод роботи гарантує, що 100% наших клієнтів рекомендують нас і що ми оцінюємо в середньому 9.4

Аліменти партнера

Ви чи ваш колишній партнер не маєте достатнього доходу, щоб жити після розлучення? Тоді інший партнер зобов’язаний сплатити аліменти колишньому партнеру.

швидке меню

Коли ви маєте право на отримання аліментів від колишнього партнера?

В принципі, ви маєте право на аліменти партнера, якщо після розлучення у вас немає достатнього доходу для утримання. Ваш рівень життя на момент одруження буде врахований для того, щоб визначити, чи маєте ви право на аліменти партнера. На практиці один із обох партнерів отримає право на аліменти. У більшості випадків це жінка, особливо якщо вона відповідає за більшу частину догляду за домогосподарством та дітьми. У такому випадку жінка часто не має доходу або обмеженого доходу від неповної зайнятості. У ситуації, коли чоловік виконав роль "домашнього чоловіка", а жінка зробила кар'єру, чоловік в принципі може вимагати аліментів партнера.

Айлін Селамет

Айлін Селамет

АДВОКАТ

aylin.selamet@lawandmore.nl

Вам потрібен юрист з розлучень?

Аліменти

Кожен бізнес унікальний. Тому ви отримаєте юридичну консультацію, яка безпосередньо стосується вашого бізнесу.

У нас індивідуальний підхід і ми разом з вами працюємо над відповідним рішенням.

Розлучення - важкий період. Ми допомагаємо вам протягом усього процесу.

Живіть окремо

Живіть окремо

Наші корпоративні юристи можуть оцінити угоди та надати консультації щодо них.

Ти збираєшся розлучитися?

Якщо так, то, безсумнівно, перед вами постане багато проблем. Від організації аліментів на подружжя та дітей до нефінансових питань, таких як створення плану опіки, розлучення може мати значний вплив як емоційно, так і юридично.

Щоб підготувати вас, ми зібрали інформацію про проблеми, пов’язані з врегулюванням розлучення, у нашому новому документі. Завантажте наведений нижче файл безкоштовно та отримайте інформацію, яка допоможе вам легко пройти процес розлучення.

"Law & More Юристи
беруть участь і можуть співчувати
з проблемою клієнта»

Рівень аліментів партнера

За консультацією ви та ваш колишній партнер можете домовитись про розмір аліментів партнера. Якщо ви не зможете домовитися разом, один з наших юристів буде радий допомогти вам. Ми не тільки можемо допомогти вам у переговорному процесі, але також можемо визначити розмір аліментів партнера за вас. Ми робимо це, зробивши розрахунок обслуговування.

Суддя буде не тільки дивитись на фінансовий стан отримувача аліментів, а й на фінансовий стан платника аліментів. На підставі обох ситуацій суд визначить, чи має право хтось із вас отримувати аліменти та, якщо так, то розмір аліментів. У деяких випадках можливо, що ви насправді маєте право на утримання партнера, але фінансові дані вашого колишнього партнера свідчать про те, що він або вона просто не в змозі сплачувати аліменти партнеру.

Що говорять про нас клієнти

Наші адвокати з питань розлучення готові допомогти вам:

Office Law & More

Розрахунок технічного обслуговування

Розрахунок технічного обслуговування - це досить складний розрахунок, оскільки потрібно враховувати багато факторів. Law & More буде радий здійснити розрахунок аліментів партнера за вас.

Визначення потреби
Розмір аліментів на партнера залежить від потреби особи, яка отримує аліменти, та від дієздатності особи, яка має сплачувати аліменти. Для того, щоб визначити потреби одержувача аліментів, передбачається норматив приблизно 60% чистого доходу сім'ї за вирахуванням витрат будь-яких дітей.

Визначення фінансової спроможності
Для обох сторін проводиться розрахунок вантажопідйомності. Цей розрахунок визначає, чи має відповідальна особа, яка несе аліменти, достатню фінансову спроможність, щоб мати можливість сплачувати аліменти. Для визначення фінансової спроможності особи, яка має сплачувати аліменти, спочатку слід визначити його чистий дохід. Платник аліментів може спочатку відняти низку витрат з цього доходу. Це в основному витрати, які повинні понести платники аліментів, щоб звести кінці (витрати).

Порівняння місткості
Нарешті, слід порівняти вантажопідйомність. Це порівняння використовується для обчислення суми аліментів, на які сторони мають рівну фінансову свободу. Обсяг кредитора з технічного обслуговування порівнюється із обсягом боржника з обслуговування. Ідея цього полягає в тому, що кредитор з обслуговування не повинен бути в кращому фінансовому становищі, ніж боржник з обслуговування внаслідок сплати за обслуговування.

Чи хотіли б ви знати, яким буде ваше фінансове становище після розлучення? Контактна інформація Law & More і ми можемо співпрацювати з вами, щоб визначити, скільки аліментів вам доведеться сплатити чи отримати.

Зміна аліментів

Якщо ви хочете в односторонньому порядку скасувати або змінити аліменти партнера, це потрібно зробити через суд. Ми можемо подати запит на зміни до суду від вашого імені. Суд може змінити аліменти партнера, тобто збільшити, зменшити або встановити нуль. Відповідно до закону, тоді має відбутися "зміна обставин". Якщо суд встановить, що обставин не відбулося, ваше прохання не буде задоволено. Ця концепція не пояснюється далі в законі, і тому може стосуватися широкого кола обставин. На практиці це часто передбачає зміну фінансових обставин одного з колишніх партнерів.

Припинення аліментів партнера
Обов'язок щодо сплати аліментів партнеру може закінчитися в таких ситуаціях:

  • у разі смерті вашої або колишнього партнера;
  • якщо закінчився встановлений судом максимальний строк аліментів;
  • якщо особа, яка отримує аліменти, знову вступає в шлюб, вступає в зареєстроване партнерство або починає спільне проживання;
  • якщо фінансові обставини змінилися і особа, яка отримує аліменти, може самостійно заробляти на життя

Наші адвокати з розлучень знають як сімейне законодавство, так і підприємницьке ноу-хау, тому в ідеалі вони готові надати вам юридичну та податкову допомогу в цих випадках. Вам потрібен юрист з розлучень? Контактна інформація Law & More.

Ви хочете знати, що Law & More може зробити для вас як юридична фірма в Eindhoven та Amsterdam?
Потім зв’яжіться з нами за телефоном +31 40 369 06 80 або надішліть електронний лист на адресу:
Містер. Том Мевіс, адвокат у Law & More - tom.meevis@lawandmore.nl
Містер. Максим Ходак, адвокат & More - maxim.hodak@lawandmore.nl

Law & More