Для того, щоб інші люди не могли використовувати вашу роботу, закон про інтелектуальну власність пропонує можливість захистити ваші розроблені ідеї та творчі концепції. Це означає, що твої твори можна використовувати лише з вашого дозволу. Це особливо важливо в нашому швидко мінливому та інноваційному суспільстві. Хочете дізнатися більше про право інтелектуальної власності?

ВАС ДЕВЕЛОПЕР?
ЗАХИСТУЙТЕ СВІТИ

Адвокат з питань інтелектуальної власності

Для того, щоб інші люди не могли використовувати вашу роботу, закон про інтелектуальну власність пропонує можливість захистити ваші розроблені ідеї та творчі концепції. Це означає, що твої твори можна використовувати лише з вашого дозволу. Це особливо важливо в нашому швидко мінливому та інноваційному суспільстві.

швидке меню

Хочете дізнатися більше про право інтелектуальної власності? Фахівці в Law & More може надати вам юридичну допомогу, якщо ви хочете захистити свої ідеї чи твори. Якщо ви зв’яжетесь з нами, ми допоможемо вам в реєстрації інтелектуальної власності і будемо діяти від вашого імені проти будь-яких порушників. Наш досвід у галузі права інтелектуальної власності:

• Авторські права;
• торговельні марки;
• патенти та патенти;
• Торгові назви

Том Мевіс

Том Мевіс

Керуючий партнер / адвокат

 Телефонуйте + 31 40 369 06 83

чому обирають Law & More?

Легко доступний

Легко доступний

Law & More доступний з понеділка по п’ятницю
з 08:00 до 22:00 та у вихідні дні з 09:00 до 17:00

Гарне і швидке спілкування

Гарне і швидке спілкування

Наші юристи слухають вашу справу і виходять
з відповідним планом дій

Особистий підхід

Особистий підхід

Наш метод роботи гарантує, що 100% наших клієнтів рекомендують нас і що ми оцінюємо в середньому 9.4

"Law & More
бере участь і
може співпереживати
це проблеми клієнта ".

Інтелектуальна власність

Якщо ви винахідник, дизайнер, розробник чи автор, ви можете захистити свою роботу через закон про інтелектуальну власність. Закон про інтелектуальну власність гарантує, що інші не можуть використовувати ваші твори, якщо ви не дасте на це дозвіл. Це дає можливість відшкодувати свої інвестиції в розробку продукту. Для отримання захисту важливо мати детальне уявлення. Сама ідея недостатня, оскільки її можна виробити декількома способами. Коли у вас є розроблена ідея, наші юристи можуть записувати вашу інтелектуальну власність різними способами. Існують різні види права інтелектуальної власності, які можна використовувати окремо або комбіновано.

Право інтелектуальної власності

Правильне зображення автора

Адвокат з авторських прав

Ви власник книги, фільму, музики, живопису, фотографії чи скульптури? Зв'яжіться з нами

Закладка право зображення

Реєстрація товарних знаків

Ви бажаєте зареєструвати свій товар чи послугу? Ми можемо вам допомогти

Патенти на зображення octrooien

Подати заявку на патент

Ви власник винаходу? Оформити патент

Зображення торгових назв

Торгові назви

Ми допомагаємо вам зареєструвати ваше торгове найменування

Інтелектюель-ейгондальний закон

Різні права власності

Існують різні типи законів про інтелектуальну власність, характер, обсяг та тривалість яких варіюються від одного права власності до іншого. Іноді можуть бути зареєстровані одночасно кілька прав інтелектуальної власності. Law & MoreЕкспертиза в галузі права інтелектуальної власності включає авторські права, права на торговельні марки, патенти та патенти та торгові назви. Зв’язавшись Law & More Ви можете запитати про можливості.

Copyright

Авторські права захищають твори творця та надають творцю право публікувати, відтворювати та захищати його твір від неправомірного використання сторонніми особами. Термін "робота" включає книги, фільми, музику, картини, фотографії та скульптури. Хоча авторські права не потрібно застосовувати, оскільки це відбувається автоматично при створенні твору, бажано записати авторські права. Щоб встановити право, ви завжди можете довести, що робота існувала в певну дату. Ви хочете зареєструвати свої авторські права та захистити свою роботу від осіб, які порушують ваше авторське право? Зверніться до юристів за адресою Law & More.

Закон про торговельні марки

Закон про торговельну марку дає можливість зареєструвати вашу торгову марку, щоб ніхто не міг використовувати ваше ім’я без вашого дозволу. Право на товарний знак підтверджується лише в тому випадку, якщо ви реєструєте товарний знак в реєстрі товарних знаків. Law & MoreЮристи будуть раді допомогти вам у цьому. Якщо ваша торгова марка була зареєстрована та використовується без вашого дозволу, це порушення торговельної марки. Ваша Law & More Тоді адвокат зможе допомогти вам вжити заходів проти порушників.

Патенти та патенти

Після розробки винаходу, технічного продукту чи способу ви можете подати заявку на патент. Патент гарантує, що ви маєте виключне право на ваш винахід, продукт чи процес. Щоб подати заявку на патент, ви повинні відповідати чотирьом вимогам:

• це повинен бути винахід;
• винахід повинен бути новим;
• Має бути винахідницький крок. Це означає, що ваш винахід має бути інноваційним, а не лише невеликим вдосконаленням існуючого продукту;
• Ваш винахід має бути промислово застосованим.

Law & More перевіряє відповідність усім вимогам та допомагає подавати заявку на отримання патенту.

Торгові назви

Торгова назва - це назва, під якою ведеться компанія. Торгове найменування може бути таким же, як і бренд, але це не завжди так. Торгові назви можна захистити, зареєструвавши їх у Торговій палаті. Учасникам заборонено використовувати ваше торгове найменування. Торгові назви, які заплутано схожі на ваше торгове найменування, також не дозволяються. Однак цей захист є регіонально пов'язаним. Компанії в іншому регіоні можуть використовувати аналогічну або однойменну назву. Однак торговому найменуванню можна надати додатковий захист, також зареєструвавши його як товарний знак. Юристи в Law & More з радістю проконсультуємо вас щодо можливостей.

Шукаєте юриста з інтелектуальної власності? Будь ласка зв'яжіться Law & More. Ми можемо допомогти вам встановити свої права та підтримати вас, коли ваші права порушені.

Ви хочете знати, що Law & More може зробити для вас як юридична фірма в Ейндховені?
Потім зв’яжіться з нами за телефоном +31 40 369 06 80 або надішліть електронний лист на адресу:

Містер. Том Мевіс, адвокат у Law & More - [захищено електронною поштою]
Містер. Максим Ходак, адвокат & More - m[захищено електронною поштою]

Law & More B.V.