Спеціальні райони

Євразія - термін для географічного району, що складається з Європи та Азії. Ми поєднуємо знання цих ринків з нашим досвідом різних голландських та міжнародних юрисдикцій. Завдяки цій унікальній комбінації ми можемо надати повний сервіс для євразійських підприємств та приватних осіб.

Як підприємство, що працює в цих секторах, ви можете зіткнутися з усіма видами складних юридичних питань. Адже ці сектори ніколи не стоять на місці, вони активно розвиваються. Наші юристи - це експерти, які перетинають ці сектори, і можуть надати вашому підприємству юридичну консультацію чи допомогу, наприклад, щодо відповідальності за продукцію.

Хоча суперечка викликає високі емоції, в результаті чого обидві сторони вже не бачать вирішення проблеми Law & More ми вважаємо, що спільне рішення, яке задовольняє всі залучені сторони, може бути знайдене шляхом посередництва. У цьому процесі Law & More медіатори не лише враховують інтереси обох сторін під час консультацій, але й гарантують юридичну та емоційну допомогу.

Що говорять про нас клієнти

Образ Тома Мевіса

Керуючий партнер / адвокат

Юридичний радник

Ви хочете знати, що Law & More може зробити для вас як юридична фірма в Eindhoven та Amsterdam?
Потім зв’яжіться з нами за телефоном +31 40 369 06 80 або надішліть електронний лист на адресу:
Містер. Том Мевіс, адвокат у Law & More - tom.meevis@lawandmore.nl

Law & More