ПОТРІБНИЙ АДВОКАТ З БАНКРУТСТВА?
ЗАПИТАННЯ ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ

НАШІ ПРАВИЛИ - СПЕЦІАЛІСТИ У МІСЬКОМУ ЗАКОНУ

Перевірено Очистити.

Перевірено Персональний і легкодоступний.

Перевірено Ваші інтереси насамперед.

Легко доступний

Легко доступний

Law & More доступний з понеділка по п’ятницю з 08:00 до 22:00 та у вихідні дні з 09:00 до 17:00

Гарне і швидке спілкування

Гарне і швидке спілкування

Наші юристи вислухають вашу справу та розроблять відповідний план дій
Особистий підхід

Особистий підхід

Наш метод роботи гарантує, що 100% наших клієнтів рекомендують нас і що ми оцінюємо в середньому 9.4

Адвокат з питань банкрутства

Тривожна фінансова ситуація та інші умови, в яких компанії більше не можуть виплачувати своїх кредиторів, можуть призвести до банкрутства компанії. Банкрутство може бути кошмаром для всіх, хто бере участь. Коли у вашої компанії є фінансові проблеми, дуже важливо звернутися до юриста з неплатоспроможності. Незалежно від заяви про банкрутство чи захисту від оголошення про банкрутство, наш юрист з питань банкрутства може порадити вам найкращий підхід та стратегію.

швидке меню

Law & More допомагає директорам, акціонерам, працівникам та кредиторам сторін, які були подані на банкрутство. Наша команда прагне вжити заходів для обмеження наслідків банкрутства. Ми можемо порадити щодо досягнення розрахунків з кредиторами, дозволити відновлення чи допомогу в судових справах. Law & More пропонує наступні послуги щодо банкрутства:

  • надання консультацій щодо банкрутства або відстрочки;
  • укладання домовленостей з кредиторами;
  • здійснення перезавантаження;
  • реструктуризація;
  • консультування з питань особистої відповідальності директорів, акціонерів або інших зацікавлених сторін;
  • ведення судочинства;
  • подання заяви про банкрутство боржників.

Рубі ван Керсберген

Рубі ван Керсберген

АДВОКАТ

ruby.van.kersbergen@lawandmore.nl

Юридична фірма в Eindhoven та Amsterdam

Корпоративний юрист

"Law & More Юристи
беруть участь і можуть співчувати
з проблемою клієнта»

Якщо ви є кредитором, ми можемо допомогти вам у здійсненні права припинення, застави чи відстрочки, на яке ви маєте право. Ми також можемо допомогти вам у здійсненні ваших прав безпеки, таких як право застави та застави, право зберігання права власності, банківські гарантії, застави або дії за рахунок солідарної відповідальності.

Якщо ви є боржником, ми можемо допомогти вам у відповіді на питання, що стосуються вищезазначених прав на безпеку та пов'язані з цим ризики. Ми можемо також порадити вам, наскільки кредитор має право користуватися певними правами та допомогти вам у разі неправомірного виконання цих прав.

Відстрочка

Згідно із Законом про банкрутство, боржник, який очікує, що він не зможе виплатити непогашені борги, може подати заяву про відстрочку. Це означає, що боржник надається за затримку платежу. Ця затримка може бути надана лише юридичним та фізичним особам, які здійснюють незалежну професію чи бізнес. Також на це може звернутися лише боржник або сама компанія. Мета цієї затримки - уникнути банкрутства та дозволити компанії продовжувати існувати. Довідка дає боржникові час та можливість навести свій бізнес у порядку. На практиці цей варіант часто призводить до домовленостей про оплату з дебіторами. Таким чином, довідка може запропонувати рішення у випадку банкрутства, що насувається. Однак боржникам не завжди вдається налагодити свій бізнес в порядку. Тому затримка платежів часто розглядається як попередник банкрутства.

Що говорять про нас клієнти

Наші юристи з питань банкрутства готові допомогти вам:

Office Law & More

Банкрутство

Закон про банкрутство в Нідерландах

Відповідно до Закону про банкрутство, боржник, який опинився в ситуації, що він не сплатив, визнається банкрутом за рішенням суду. Мета банкрутства - розділити активи боржника між кредиторами. Боржник може бути приватною особою, наприклад фізичною особою, одноосібним бізнесом або загальним товариством, а також юридичною особою, наприклад БВ або НВ. Боржник може бути визнаний банкрутом, якщо є хоча б два кредитори .

Крім того, хоча б один борг повинен бути невиплаченим, тоді як він мав бути. У такому випадку існує позитивний борг. Банкрутство може бути подано як за власною заявою заявника, так і на вимогу одного або декількох кредиторів. Якщо є причини, що стосуються інтересів суспільства, прокуратура також може подати заяву про банкрутство.

Після оголошення банкрутства неплатоспроможна сторона втрачає розпорядження та управління своїми активами, що належать до банкрутства. Тоді неплатоспроможна сторона вже не зможе здійснювати жодного впливу на ці активи. Буде призначений піклувальник; це судовий піклувальник, якому буде доручено управління та ліквідація майна неплатоспроможного. Тому опікун вирішить, що буде з активами банкрута. Цілком можливо, що довірена особа досягне домовленості з кредиторами. У цьому контексті можна домовитись, що принаймні частина їх боргу буде погашена. Якщо такої згоди не вдасться досягти, довірена особа приступить до завершення банкрутства. Майно буде продано, а виручка поділиться між кредиторами. Після врегулювання юридична особа, яка визнана банкрутом, буде розпущена.

Чи маєте ви справу з законом про неплатоспроможність і чи хотіли б ви отримати юридичну підтримку? Будь ласка зв'яжіться Law & More.

Ви хочете знати, що Law & More може зробити для вас як юридична фірма в Eindhoven та Amsterdam?
Потім зв’яжіться з нами за телефоном +31 40 369 06 80 або надішліть електронний лист на адресу:
Містер. Том Мевіс, адвокат у Law & More - tom.meevis@lawandmore.nl

Law & More