ДЯКУЮ ЗА ЗВ'ЯЗОК LAW & MORE
ЯКЩО МОЖЛИВО МИ ВІДПОВІДЕМ ВІДПОВІДЬ

Юридична фірма в Eindhoven та Amsterdam

Корпоративний юрист

Корпоративний юрист

Коли ви обираєте Law & More ви обираєте юридичну фірму, орієнтовану на результати

Law & More є динамічною багатопрофільною нідерландською юридичною фірмою та податковим консультантом, що спеціалізується на голландському корпоративному, комерційному та податковому праві та базується в Eindhoven та Amsterdam.

З його корпоративним та податковим досвідом, Law & More поєднує ноу-хау великої корпоративної та податкової консультативної фірми з увагою до деталей та індивідуального обслуговування, якого ви очікуєте від фірми-бутика. Ми справді міжнародні за обсягом та характером наших послуг і працюємо для цілого ряду складних голландських та міжнародних клієнтів, від корпорацій та установ до приватних осіб.

Law & More має в своєму розпорядженні спеціалізовану команду з багатомовних юристів та податкових радників з глибокими знаннями в галузях голландського договірного права, голландського корпоративного права, податкового права Нідерландів, голландського трудового права та міжнародного права власності. Фірма також спеціалізується на ефективному податковому структуруванні активів та діяльності, голландському енергетичному праві, голландському фінансовому праві та операціях з нерухомістю.

Що говорять про нас клієнти

[show-testimonials orderby='menu_order' order='DESC' limit='1′ pagination='on' layout='grid' options='theme:none,info-position:info-below,text-alignment:center, columns:1,filter:none,rating:on,quote-content:short,charlimitextra:(…),display-image:on,image-size:ttshowcase_small,image-shape:circle,image-effect:none,image- посилання:on']

Образ Тома Мевіса

Том Мевіс

Керуючий партнер / адвокат

Максим Ходак

Максим Ходак

Партнер / адвокат

Ви хочете знати, що Law & More може зробити для вас як юридична фірма в Eindhoven та Amsterdam?
Потім зв’яжіться з нами за телефоном +31 40 369 06 80 або надішліть електронний лист на адресу:
Містер. Том Мевіс, адвокат у Law & More - tom.meevis@lawandmore.nl
Містер. Максим Ходак, адвокат & More - maxim.hodak@lawandmore.nl

Law & More