Складіть угоду про врегулювання?
ПОПЕРЕДЖЕННЯ БУДУЧИХ ПРОБЛЕМ

НАШІ ПРАВИЛИ - СПЕЦІАЛІСТИ У МІСЬКОМУ ЗАКОНУ

Перевірено Очистити.

Перевірено Персональний і легкодоступний.

Перевірено Ваші інтереси насамперед.

Легко доступний

Легко доступний

Law & More доступний з понеділка по п’ятницю
з 08:00 до 22:00 та у вихідні дні з 09:00 до 17:00

Гарне і швидке спілкування

Гарне і швидке спілкування

Наші юристи слухають вашу справу і виходять
з відповідним планом дій

Особистий підхід

Особистий підхід

Наш метод роботи гарантує, що 100% наших клієнтів
рекомендуємо нас, і що ми оцінили в середньому 9.4

Угода про врегулювання

Мировий договір - це особливий вид угоди. У рамках мирової угоди сторони прагнуть укласти домовленості щодо вирішення спору чи іншої невизначеної ситуації. Це також угода, яку роботодавець та працівник можуть використовувати для добровільного, за взаємною згодою, розірвання трудового договору. Угода про врегулювання може бути укладена для різного роду спорів, але найчастіше використовується у випадках звільнення.

Що таке мирова угода?

Після укладення мирової угоди роботодавець не повинен отримувати дозвіл на звільнення працівника у Нідерландському агентстві страхування працівників (UWV) або у судовому окрузі. Це є важливою причиною того, що роботодавці та працівники в деяких випадках люблять розірвати трудовий договір на основі взаємної згоди за допомогою мирової угоди. Ще однією важливою причиною вибору мирової угоди є той факт, що розірвання трудового договору можна домовитись швидко і легко. Це робить значну різницю у судових витратах і, отже, вигідно для обох сторін. Проте, звичайно, для обох сторін зручніше домовлятися за підтримки адвоката. Ви хочете скласти мирову угоду, яка запобіжить майбутнім юридичним проблемам? Будь ласка зв'яжіться Law & More.

Рубі ван Керсберген

Рубі ван Керсберген

АДВОКАТ

ruby.van.kersbergen@lawandmore.nl

Наші корпоративні юристи готові до вас

Law and More

Кожна компанія унікальна. Тому ви отримаєте юридичну консультацію, яка має безпосереднє відношення до вашої компанії.

Law and More

Повідомлення про дефолт

Якщо до цього дійде, ми також можемо подати за вас позов. Зв'яжіться з нами за умовами.

Law and More

Комплексна юридична оцінка

Ми сідаємо з вами, щоб розробити стратегію.

Law and More

Угода акціонерів

Чи хотіли б ви створити окремі правила для своїх акціонерів на додаток до свого статуту? Зверніться до нас за юридичною допомогою.

"Law & More Юристи
беруть участь і можуть співчувати
з проблемою клієнта»

Зміст мирової угоди

У мировій угоді встановлюються умови, за якими припиняється трудовий договір. Точний зміст мирової угоди залежить від конкретної ситуації та обставин. Однак є ряд речей, які завжди обумовлені. По-перше, дата припинення є одним з найважливіших аспектів мирової угоди. По-друге, повинен бути дотриманий строк попередження. Нарешті, повинні бути укладені угоди щодо робочого періоду, що залишився до дати закінчення. Можливо, що буде узгоджено період звільнення від роботи. У такому випадку працівникові більше не доведеться працювати, але його право на зарплату залишається.

Що говорять про нас клієнти

[show-testimonials orderby='menu_order' order='DESC' limit='1′ pagination='on' layout='grid' options='theme:none,info-position:info-below,text-alignment:center, columns:1,filter:none,rating:on,quote-content:short,charlimitextra:(…),display-image:on,image-size:ttshowcase_small,image-shape:circle,image-effect:none,image- посилання:on']

Наші корпоративні юристи готові допомогти вам:

Office Law & More

Також можуть бути укладені угоди про залишковий баланс відпусток та будь-які інші окремі розрахунки, такі як комісійні, бонусні схеми або схеми акцій. Крім того, розмір надбавки на перехід, визначений при взаємній консультації між роботодавцем та працівником, буде визначений у мировій угоді. Розмір допомоги на перехід часто є предметом переговорів і, безумовно, має важливе значення. Тому було б розумно звернутися за юридичною допомогою з цього приводу. Наша команда буде рада допомогти вам.

Умови щодо мирової угоди

Працівник має законодавче право скасувати підписану мирову угоду протягом двох тижнів. Роботодавець повинен включити в договір право працівника на відмову. Крім того, після укладення мирової угоди між сторонами надається остаточне звільнення. Це означає, що роботодавець і працівник більше не можуть вимагати один від одного нічого, крім того, що передбачено мировою угодою. Остаточне положення щодо звільнення зазвичай включається в кінці угоди.

мирової угодиПраво на допомогу по безробіттю

Угода про врегулювання завжди повинна зазначати, що роботодавець взяв на себе ініціативу припинити роботу. Тоді працівник не стане винен безробітним. Це важливо для того, щоб працівник отримав право на допомогу по безробіттю. Для того, щоб працівник мав право на отримання допомоги по безробіттю, також повинні бути виконані такі умови:

  • роботодавець попросив працівника погодитися на звільнення;
  • мирова угода враховує строк повідомлення;
  • працівник може довести, що він шукав і шукає нову роботу.

Поради - переговори - складання мирової угоди
Наша команда буде рада вам порадити, вести переговори за вас і скласти для вас всю угоду про врегулювання. Ми консультуємо щодо розумності мирової угоди та надаємо чіткість. Ми також розглядаємо Ваші конкретні побажання та гарантуємо, що Ви приймете добре продумане та хороше рішення. Під час переговорів ми допомагаємо вам досягти оптимального фінансового результату з хорошими передумовами

Ви хочете знати, що Law & More може зробити для вас як юридична фірма в Eindhoven та Amsterdam?
Потім зв’яжіться з нами за телефоном +31 40 369 06 80 або надішліть електронний лист на адресу:
Містер. Том Мевіс, адвокат у Law & More - tom.meevis@lawandmore.nl
Містер. Максим Ходак, адвокат & More - maxim.hodak@lawandmore.nl

Law & More