ПОТРІБНИЙ АДВОКАТ ЕМІРАНТІВ?
ЗАПИТАННЯ ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ

НАШІ ПРАВИЛИ - СПЕЦІАЛІСТИ У МІСЬКОМУ ЗАКОНУ

Перевірено Очистити.

Перевірено Персональний і легкодоступний.

Перевірено Ваші інтереси насамперед.

Легко доступний

Легко доступний

Law & More доступний з понеділка по п’ятницю з 08:00 до 22:00 та у вихідні дні з 09:00 до 17:00

Гарне і швидке спілкування

Гарне і швидке спілкування

Наші юристи вислухають вашу справу та розроблять відповідний план дій
Особистий підхід

Особистий підхід

Наш метод роботи гарантує, що 100% наших клієнтів рекомендують нас і що ми оцінюємо в середньому 9.4

Послуги експарту

Проживаючи та працюючи в Нідерландах, ви як емігрант можете зіткнутися з декількома юридичними проблемами. Зрештою, голландське законодавство є складним і охоплює різні юрисдикції, які часто стикаються або перетинаються. Наприклад, для емігранта можуть виникнути різні юридичні питання в галузі:

Договірне право. Наприклад, коли орендодавець може розірвати договір оренди або ви розірвете договір купівлі-продажу як покупець? Які (додаткові) умови пов’язані з вашим контрактом на еміграцію та що вони означають?

Закон про зайнятість. Що робити, якщо доводиться мати справу з хворобою? Як емігрант, чи маєте ви право на вихідну допомогу чи допомогу по безробіттю? Чи застосовується голландський захист від звільнення у вашому випадку, коли ви стикаєтесь із звільненням?

Закон про відповідальність. Хто несе відповідальність за порушення певної угоди? Хто ви можете притягнути до відповідальності у випадку (нещасного випадку, пов’язаного з роботою)? І ви несете персональну відповідальність, якщо інша особа зазнає шкоди внаслідок ваших дій?

Закон про імміграцію. Вам потрібен посвідка на проживання, щоб жити чи працювати в Нідерландах? І якщо так, то яким умовам потрібно відповідати? І які наслідки має безробіття для вашого дозволу на проживання чи ні?

Образ Тома Мевіса

Том Мевіс

КЕРУЮЧИЙ ПАРТНЕР / АДВОКАТ

tom.meevis@lawandmore.nl

Юридична фірма в Eindhoven та Amsterdam

Корпоративний юрист

"Law & More Юристи
беруть участь і можуть співчувати
з проблемою клієнта»

Незалежно від юридичного питання чи юрисдикції, з якою ви маєте справу, важливо, щоб ви знали своє правове становище. Зрештою, ви не хочете, щоб вас чекали сюрпризи (згодом). Law & More має спеціальну команду багатомовних юристів, які є експертами з питань договірного права, законодавства про відповідальність, трудового та імміграційного права та можуть повідомити вас про ваше правове становище. Крім того, вони можуть допомогти вам скласти та перевірити договори або подати заяву на отримання дозволу на проживання. Шукаєте іншу юрисдикцію? Тоді перегляньте нашу сторінку експертизи, де перелічені всі наші юрисдикції.

Що говорять про нас клієнти

Наші юристи Expat готові допомогти вам:

Office Law & More

Ви маєте справу зі суперечкою в Нідерландах? Також тоді Law & More є для вас. Коли сторони перебувають у конфліктній ситуації, звернення до суду є звичним і часто швидким кроком. Однак судові процеси не завжди пропонують найкраще рішення, і конфлікти між сторонами можуть бути вирішені краще та ефективніше іншим способом, наприклад, шляхом медіації. Наші юристи допомагають вам від початкової стадії до завершальної стадії суперечки. Роблячи це, вони заздалегідь роблять обґрунтовану оцінку ризиків та можливостей. В обох випадках Law & MoreПотім адвокати базують свою роботу на продуманій стратегії, яка була визначена разом з вами.

Чи є у вас юридична проблема в Нідерландах, і ви хотіли б, щоб її вирішили? Будь ласка зв'яжіться Law & More. Де більшість юристів пропонують лише юридичні знання та критичний погляд, Law & MoreАдвокати пропонують щось додаткове. На додаток до знань голландського (процесуального) права, ми маємо великий міжнародний досвід. Наш офіс є не тільки міжнародним з точки зору обсягу та характеру своїх послуг, а й з урахуванням кола передових місцевих та міжнародних клієнтів. Ось чому ми в Law & More розуміти виклики, з якими стикаються емігранти, і вони можуть якнайкраще допомогти вам за допомогою практичного та особистого підходу.

Ви хочете знати, що Law & More може зробити для вас як юридична фірма в Eindhoven та Amsterdam?
Потім зв’яжіться з нами за телефоном +31 40 369 06 80 або надішліть електронний лист на адресу:
Містер. Том Мевіс, адвокат у Law & More - tom.meevis@lawandmore.nl

Law & More