Заперечення або оскарження рішення IND

Заперечення або оскарження рішення IND

Якщо ви не згодні з рішенням IND, ви можете заперечити або оскаржити його. Це може призвести до отримання позитивного рішення щодо вашої заявки.

Заперечення

Несприятливе рішення за Вашою заявою

IND винесе рішення щодо вашої заявки у формі ухвали. Якщо за вашою заявою було прийнято негативне рішення, тобто ви не отримаєте документ на проживання, ви можете подати заперечення. Проти перелічених нижче програм можна заперечити:

  • Віза для короткострокового перебування
  • Тимчасовий дозвіл на проживання (MVV)
  • Звичайна посвідка на проживання на визначений термін
  • Дозвіл на постійне проживання або довготерміновий резидент ЄС
  • Визнання як спонсора
  • Запит на натуралізацію (голландське громадянство)

Процедура заперечення

Якщо IND відхиляє вашу заявку, у рішенні буде зазначено, чи можете ви чекати на заперечення в Нідерландах. Якщо ви можете дочекатися процедури заперечення в Нідерландах, ви можете записатися на прийом для отримання дозволу на проживання в бюро IND. Довідка про місце проживання буде розміщена у вашому паспорті. Це наклейка, яка показує, що ви можете залишатися в Нідерландах під час процедури.

Якщо в рішенні зазначено, що ви не можете чекати процедури заперечення в Нідерландах, ви повинні залишити Нідерланди. Якщо ви все ще хочете дочекатися заперечення в Нідерландах, ви можете звернутися до суду з проханням про видачу попередньої заборони.

У повідомленні про заперечення ви пишете, чому ви заперечуєте проти рішення IND. Відповідь та копію ухвали надіслати на поштову адресу, зазначену в ухвалі. Ви також можете отримати заперечення, складене нашими юристами. У такому випадку ми можемо діяти як ваш контакт для IND.

Після того як IND отримає ваше заперечення, вони надішлють вам лист із зазначенням дати отримання та періоду прийняття рішення щодо заперечення. Якщо будь-які документи потрібно додати або виправити, ви отримаєте лист від IND із зазначенням того, які документи вам ще потрібно надати.

Потім IND ухвалить рішення щодо заперечення. Якщо заперечення буде прийнято, ви отримаєте позитивне рішення щодо вашої заявки. Однак, якщо ваше повідомлення про заперечення буде визнано необґрунтованим, ваша заявка поки що відхиляється. Якщо ви не згодні, ви можете подати апеляцію до суду.

Заперечувати проти сприятливого рішення щодо вашої заяви

Ви також можете заперечити, якщо вашу заяву на отримання дозволу на проживання було схвалено, але ви не згодні з частиною рішення. Ви можете подати заперечення після отримання дозволу на проживання в відділі IND. У цьому випадку у вас є чотири тижні, щоб заперечити, рахуючи з моменту отримання документа на проживання.

Професія

Якщо ваше заперечення буде визнано необґрунтованим, ви можете оскаржити його в суді. Протягом чотирьох тижнів після прийняття рішення щодо вашого заперечення ви повинні надіслати заповнену форму петиції/заперечення до Центрального реєстраційного офісу (CIV).

У рішенні IND щодо заперечення вказується, чи можете ви чекати апеляції в Нідерландах. Як і у випадку заперечення, ви можете отримати дозвіл на проживання, якщо вам дозволено чекати апеляції в Нідерландах. Якщо ви не можете дочекатися апеляції в Нідерландах, ви повинні залишити Нідерланди. Тим не менш, ви можете звернутися до суду з проханням про видачу попередньої заборони, щоб дочекатися розгляду апеляції в Нідерландах.

Після заповнення та надсилання форми ви вказуєте в повідомленні про апеляцію, чому ви не згодні з рішенням IND щодо вашого заперечення. Ви повинні подати апеляційну скаргу у строк, встановлений судом. IND може відповісти на ваше повідомлення про апеляцію, використовуючи заяву на захист. Після цього відбудеться слухання.

В принципі, суд ухвалить рішення протягом шести тижнів. Якщо судді знадобиться більше часу, він негайно сповістить про це сторони. Якщо вашу апеляцію буде задоволено, суддя може постановити, що:

  • IND має повторно розглянути заперечення, і IND приймає нове рішення, у якому IND виконує рішення суду
  • Правові наслідки рішення IND залишаються в силі
  • Власне рішення судді

Однак доведена в суді правота не означає, що ви отримаєте впевненість щодо посвідки на проживання. Часто IND приймає нове рішення з урахуванням рішення суду. Однак це рішення все одно може призвести до рішення про відмову у наданні дозволу на проживання.

Наші юристи спеціалізуються на імміграційному законодавстві та можуть допомогти вам із запереченням або апеляцією. Ми раді допомогти вам у цьому процесі. Ви також можете контакт Law & More для інших питань. 

Law & More