Розлучення через посередництво

Розлучення через посередництво

Розлучення часто супроводжується незгодою між партнерами. Коли ви з вашим партнером розлучитеся і не можете домовитись один з одним, виникнуть конфлікти, які в деяких випадках можуть навіть посилитися. Розлучення іноді може вивести у когось поганого через свої емоції. У такому випадку ви можете зателефонувати до юриста, щоб отримати своє законне право. Він зможе розпочати судовий розгляд від вашого імені. Тим не менш, є хороший шанс, що ваші діти, наприклад, можуть постраждати багато в результаті. Щоб уникнути цих напружень, ви також можете обрати розлучення за допомогою посередництва. На практиці це часто називають посередництвом розлучень.

Розлучення через посередництво

Що таке посередництво?

У кого є суперечка, хоче позбутися її якнайшвидше. Часто суперечка вже досягла такого високого рівня, що обидві сторони вже не бачать рішення. Медіація може це змінити. Медіація - це спільне вирішення суперечки за допомогою нейтрального посередника конфлікту: медіатора. Більше інформації про медіацію взагалі можна знайти на нашому сторінка посередництва.

Які переваги розлучного посередництва?

Погано влаштований розлучення може викликати горе і розчарування на довгі роки. Медіація - це спосіб прийти до спільного рішення за допомогою консультацій, наприклад про те, як поводитися з дітьми, розподіл грошей, можливі аліменти та домовленості щодо пенсії.
Коли сторони можуть прийти до угод в процесі посередництва, ми включимо це до мирової угоди. Згодом укладені угоди можуть бути ратифіковані судом.

У разі розлучення, коли сторони стикаються одна з одною в суді, одна зі сторін часто матиме свій шлях, а інша сторона - невдаха. При посередництві невдач немає. При посередництві робиться спроба вирішити проблеми разом, щоб виникла безпрограшна ситуація для обох сторін. Це особливо важливо у випадку, якщо сторонам після розлучення доведеться багато поправлятись між собою. Подумайте, наприклад, про ситуацію, в яку залучаються діти. У цьому випадку важливо, щоб колишні партнери все-таки могли пройти разом через одну двері після розлучення. Ще одна перевага посередництва полягає в тому, що воно часто дешевше і менш обтяжливе, ніж тривалі судові процеси.

Як працює медіація?

При посередництві сторони розмовляють між собою під керівництвом професійного посередника. Медіатор - незалежний посередник, який разом із сторонами шукає рішення, прийнятного для всіх. Посередник не тільки розглядає юридичну сторону справи, але і будь-які основні проблеми. Потім сторони приходять до спільного рішення, яке посередник фіксує у мировій угоді. Посередник не висловлює думки. Отже, медіація заснована на волі довіри домовлятися разом. Цей процес медіації є більш плавним, ніж судовий процес у суді. Тепер, коли угоди укладені разом, також є більший шанс, що сторони дотримуватимуться їх.

Посередник гарантує, що обидві сторони можуть розповісти власну історію і слухати один одного. Під час розмов з посередником буде достатньо уваги до емоцій сторін. Емоції потрібно обговорити до того, як можна буде досягти добрих домовленостей. Крім того, посередник забезпечує, щоб угоди, укладені сторонами, були юридично правильними.

Чотири кроки в медіації

  1. Співбесіда. У першому інтерв'ю медіатор чітко пояснює, що таке медіація. Тоді сторони підписують договір про посередництво. У цій угоді сторони погоджуються, що розмови є конфіденційними, що вони будуть брати участь добровільно і що вони будуть активно брати участь у розмовах. Сторони можуть будь-коли припинити процес посередництва.
  2. Розвідувальна фаза. Під керівництвом медіатора конфлікт аналізується до тих пір, поки не будуть зрозумілі всі точки зору та інтереси.
  3. Фаза переговорів. Обидві сторони виходять з можливих рішень. Вони пам’ятають, що рішення повинно бути хорошим для обох сторін. Таким чином укладаються необхідні домовленості.
  4. Зазначте зустрічі. Врешті-решт посередник покладе всі ці угоди на папері, наприклад, угода про врегулювання, план батьківства або пакт про розлучення. Потім він подається до суду для ратифікації.

Ви також хочете влаштувати свій розлучення, домовляючись про спільні домовленості? Або ви хочете знати, чи може медіація бути для вас хорошим рішенням? Не соромтеся звертатися до нашого офісу. Ми будемо раді допомогти вам зробити вибір для посередництва.  

Law & More