Відкриття транспортної компанії Імідж

Запуск транспортної компанії? Ось що ви повинні знати!

Вступ

Кожен, хто бажає створити транспортну компанію, повинен знати про той факт, що цього не можна зробити за ніч. Перш ніж запустити транспортну компанію, спочатку доведеться зіткнутися з великою кількістю документів. Наприклад: кожна компанія, яка займається професійним перевезенням вантажів автомобільним транспортом, тобто кожна компанія, яка перевозить вантажі (автомобільним транспортом) за рахунок оплати та за замовленням третьої сторони, потребує «євроверлінгу» (дозволу на євро) у випадку перевезення з транспортними засобами вантажопідйомністю понад 500 кг. Отримання дозволу на євро вимагає певних зусиль. Які кроки потрібно зробити? Прочитайте тут!

дозвіл

Щоб отримати дозвіл на євро, дозвіл потрібно подати в NIWO (Нідерландська національна та міжнародна організація автомобільного транспорту). Як зазначено у вступі, дозвіл необхідний для національного та міжнародного транспорту з транспортними засобами вантажопідйомністю понад 500 кг. Транспортна компанія з ліцензією повинна мати принаймні один транспортний засіб, на який повинен бути виданий ліцензійний сертифікат. Маючи на борту посвідчення ліцензії, транспортний засіб може перевозити товари в межах ЄС (за кількома винятками). Поза межами ЄС необхідні інші дозволи (наприклад, дозвіл CEMT або додаткове дозвіл на їзду). Дозвіл на євро діє протягом 5 років. Після цього періоду дозвіл можна поновити. Залежно від виду транспорту (наприклад, перевезення небезпечних матеріалів), можливо, необхідні й інші дозволи.

Вимога

Існує чотири основні вимоги, які повинні бути виконані, перш ніж видавати дозвіл:

  • Компанія повинна мати фактичне встановлення в Нідерландах, що означає фактичне і постійне представництво. Більше того, і як уже згадувалося, повинен бути принаймні один транспортний засіб.
  • Компанія повинна бути кредитоспроможний, що означає, що компанія має достатню кількість фінансових коштів, доступних для забезпечення її зльоту та наступності. Зокрема, це означає, що капітал компанії (у формі венчурного капіталу) повинен бути не менше 9.000 5.000 євро, якщо компанія працює з одним транспортним засобом. До цього капіталу слід додати додаткову суму в XNUMX євро за кожен додатковий автомобіль. Як доказ кредитоспроможності слід подати (відкриття) баланс і, можливо, звіт про активи, а також заяву бухгалтера (РА або АА), члена NOAB або члена реєстру бухгалтерів (' Зареєструйте Беластінгсайдери). Існують деякі конкретні вимоги до цього твердження.
  • Більше того, особа, відповідальна за транспортну діяльність (керівник транспорту), повинна довести свою компетентність виготовивши визнаний диплом "Ondernemer beroepsgoederenvervoer over de weg" (у перекладі вільно: "Професійний професійний перевезення товарів автомобільним транспортом"). Цей диплом вимагає певних «засуваючих рукавів», оскільки його можна отримати лише склавши шість іспитів, організованих певним відділенням ЦБР (Нідерландське «Центральне бюро з навичок водіння»). Не кожному керівнику транспорту доводиться здобувати цей диплом; є нижня межа одного керівника з дипломом. Крім того, існує ряд додаткових вимог. Наприклад, керівник транспорту повинен бути резидентом ЄС. Керівник транспорту може бути директором або власником компанії, але цю посаду може також заповнити "зовнішня" особа (наприклад, уповноважений підписант), поки NIWO може визначити, що керівник транспорту постійно і фактично провідна транспортна діяльність та наявність реального зв’язку з компанією. У випадку "зовнішньої" людини потрібен "verklaring inbreng vakbekwaamheid" (в перекладі вільно: "внесок у компетентність").
  • Четверта умова - компанія повинна бути заслуговуючий довіри. Це може бути показано "Веркларінг Омтрент Гедраг (VOG) для НП en / of RP" (свідоцтво про добру поведінку для фізичної особи (NP) або юридичної особи (RP)). VOG RP необхідний для юридичної особи у формі голландського BV, Vof або товариства. NP VOG потрібен у випадку приватного власника та / або зовнішнього керівника транспорту. У випадку директорів, які не проживають у Нідерландах та / або не мають голландського громадянства, в країні проживання чи громадянства потрібно отримати окремий VOG NP.

(Інші) підстави для відмови

У дозволі на євро можна відмовити або відкликати, коли це радить Бюро Бібоб. Це може бути, наприклад, коли є можливість, що дозвіл буде використаний для злочинної діяльності.

додаток

На дозвіл можна звернутися через цифровий офіс NIWO. Дозвіл коштує 235 євро, -. Сертифікат ліцензії коштує 28.35 євро. Крім того, щорічно стягується збір у розмірі 23,70 євро за посвідчення ліцензії.

Висновок

Для того, щоб створити транспортну компанію в Нідерландах, необхідно отримати «Євроверлінг». Цей дозвіл може бути виданий, коли виконуються чотири вимоги: має бути фактичне представництво, компанія має бути надійною, керівник транспорту повинен мати диплом "Ondernemer beroepsgoederenvervoer over de weg", і компанія повинна бути надійною. Крім невиконання цих вимог, у дозволі можна відмовити, якщо є ризик неправомірного використання дозволу. Витрати на заявку становлять 235 євро, -. Сертифікат ліцензії коштує 28.35 євро.

Джерело: www.niwo.nl

Контакти

Якщо у вас виникнуть додаткові запитання чи коментарі після прочитання цієї статті, не соромтесь звертатися до mr. Максим Ходак, адвокат в Law & More через maxim.hodak@lawandmore.nl або mr. Том Мейвіс, адвокат в Law & More через tom.meevis@lawandmore.nl або зателефонуйте нам за номером +31 40-3690680.

Law & More