Що робити, якщо ви не можете виконати свої аліментні зобов’язання? Зображення

Що робити, якщо ви не можете виконати свої аліментні зобов’язання?

Аліменти - це допомога колишньому подружжю та дітям як внесок на утримання. Особа, яка повинна сплачувати аліменти, також називається боржником з утримання. Одержувача аліментів часто називають особою, яка має право на утримання. Аліменти - це сума, яку ви повинні регулярно сплачувати. На практиці аліменти виплачуються щомісяця. Ви винні аліменти, якщо у вас є зобов’язання щодо утримання перед колишнім партнером або вашою дитиною. Зобов'язання щодо утримання щодо вашого колишнього партнера виникає, якщо він або вона не в змозі забезпечити себе. Обставини можуть заважати вам сплачувати аліменти своєму колишньому партнеру. Можливо, ваш дохід змінився через, наприклад, кризу в Короні. Який найкращий спосіб діяти, якщо ви зобов’язані сплачувати аліменти, які не можете виконати?

Аліментні зобов'язання 1X1_Image

Аліментне зобов'язання

Перш за все, розумно зв’язатись з кредитором аліментів, вашим колишнім партнером. Ви можете повідомити їх про те, що ваш дохід змінився і що ви не можете виконати зобов’язання щодо утримання. Можна спробувати домовитись. Наприклад, ви можете домовитись про те, що ви виконаєте зобов’язання пізніше або про зменшення аліментів. Найкраще, щоб ці угоди були записані в письмовій формі. Якщо вам потрібна допомога в цьому, оскільки можливо, ви не зможете домовитись разом, ви можете зателефонувати посереднику, щоб укласти якісні домовленості.

Якщо не вдається домовитись разом, слід перевірити, чи підтверджено судом зобов'язання щодо утримання. Це означає, що обов'язок щодо утримання був офіційно встановлений судом. Якщо зобов'язання не було підтверджено, кредитор аліментів не зможе стягнути платіж так легко. У такому випадку суд не має рішення, що підлягає безпосередньому виконанню. Колекторське агентство, таке як LBIO (Landelijk Bureau Inning Onderhouddsbijdragen), не може стягнути гроші. Якщо зобов’язання виконується юридично, кредитор на утримання повинен діяти якомога швидше. Потім особа, яка має право на утримання, може ініціювати стягнення з метою арешту, наприклад, вашого доходу або вашої машини. Якщо ви хочете цього уникнути, розумно якомога швидше звернутися за юридичною консультацією до юриста.

Згодом виконавчий спір може бути порушений у порядку скороченого провадження. Ця процедура також відома як термінова процедура. У цій процедурі ви просите суддю позбавити кредитора аліментів можливості примусити виплату. В принципі, суддя повинен буде дотримуватись аліментного зобов’язання. Однак, якщо є фінансова потреба, яка виникла після прийняття рішення про утримання, може бути зловживання законом. Тому в особливих випадках можуть бути зроблені винятки із зобов'язань щодо утримання. Причиною цього може бути криза корона. Найкраще, щоб це оцінював адвокат.

Ви також можете спробувати змінити аліменти. Якщо ви очікуєте, що фінансові проблеми триватимуть довше, це реальний вибір. Потім вам доведеться розпочати процедуру зміни обов'язку на утримання. Розмір аліментів може бути змінений, якщо відбулася "зміна обставин". Це має місце, якщо ваш дохід суттєво змінився після винесення рішення про утримання.

Безробіття або врегулювання боргу, як правило, не є постійною ситуацією. У таких випадках суддя може тимчасово зменшити ваше зобов'язання щодо утримання. Також суддя може вирішити, що вам не потрібно нічого платити. Ви вирішили працювати менше або навіть перестати працювати? Тоді це ваше власне рішення. Тоді суддя не погодиться на коригування вашого обов'язку сплачувати аліменти.

Також може бути так, що ви сплачуєте аліменти на дитину та / або аліменти на подружжя, коли суддя ніколи не був залучений. У такому випадку ви можете, в принципі, зупинити або зменшити виплати аліментів, не маючи це прямих наслідків для вас. Це пов’язано з тим, що ваш колишній партнер не має виконавчого права, а тому не може вживати жодних заходів збору та арештовувати ваші доходи або активи. Однак у цьому випадку ваш колишній партнер може подати петицію (або подати повістку) з проханням виконати / скасувати угоду на утримання.

Незалежно від того, санкціоновано судом зобов’язання щодо утримання, наша порада залишається: не припиняйте платити раптово! Спочатку проконсультуйтеся зі своїм колишнім партнером. Якщо ця консультація не приведе до рішення, ви завжди можете розпочати судовий процес у суді.

У вас є питання щодо аліментів або ви хочете подати заявку, змінити чи зупинити аліменти? Тоді звертайтесь Law & More. У Law & More ми розуміємо, що розлучення та подальші події можуть мати далекосяжні наслідки для вашого життя. Тому ми підходимо особисто. Разом з вами та, можливо, вашим колишнім партнером, ми можемо визначити вашу правову ситуацію під час зустрічі на підставі документації та спробувати переглянути ваше бачення або побажання щодо ((перерахування) аліментів, а потім записати їх. Окрім того, ми можемо допомогти вам у можливій процедурі аліментів. Адвокати в Law & More є фахівцями в галузі сімейного права і із задоволенням проведуть вас, можливо, разом із вашим партнером, через цей процес.

Law & More