Багато великих заводів та енергетичних компаній виділяють парникові гази, такі як CO2. Відповідно до Кіотського протоколу та Кліматичної конвенції, торгівля викидами використовується для зменшення викидів таких парникових газів у промисловості та енергетичному секторі.

НЕОБХІДНІ ДОЗВОЛЕННЯ ЕМІСІЇ
УСЛІГУЙТЕ ГРОШІ

Торгівля викидами (енергетичний закон)

Багато великих заводів та енергетичних компаній виділяють парникові гази, такі як CO2. Відповідно до Кіотського протоколу та Кліматичної конвенції, торгівля викидами використовується для зменшення викидів таких парникових газів у промисловості та енергетичному секторі. Торгівля викидами в Нідерландах регулюється європейською системою торгівлі викидами - ЄС ETS. В рамках ЄСВС ЄС встановлено обмеження прав на викиди, що дорівнює загальній дозволеній емісії CO2. Цей ліміт походить від цілей скорочення, яких хоче досягти ЄС, і гарантує, що викиди всіх компаній, що здійснюють торгівлю викидами, не перевищуватимуть встановлену мету.

швидке меню

Норми викидів

Компанія, яка бере участь у схемі торгівлі викидами, отримує щорічну кількість безкоштовних викидів. Це частково розраховується на основі попередніх рівнів виробництва та орієнтирів щодо ефективності викидів CO2 у виробничому процесі компанії. Норма викидів надає кожній компанії право викидати певну кількість парникових газів і становить 1 т викидів CO2. Чи відповідає ваша компанія на розподіл прав на викиди? Тоді важливо правильно розрахувати, скільки CO2 викидає ваша компанія щороку, щоб отримати потрібну кількість прав на викиди. Це тому, що щороку кожна компанія повинна здати таку кількість прав на викиди, як і в тоннах парникових газів.

Том Мевіс

Том Мевіс

Керуючий партнер / адвокат

 Телефонуйте + 31 40 369 06 83

Наш досвід в галузі енергетичного права

Зображення енергії Зона

Сонячна енергія

Ми зосереджуємось на енергетичному законі, який фокусується на вітровій та сонячній енергії

Екологічне право

Екологічне право

До екологічного права поширюються і голландські, і європейські закони. Повідомте нас та порадимо

Зображення Emmisierecht / emmisiehandel

Енергетичний закон

Ви купуєте, доставляєте чи генеруєте енергію? Law & More надає вам юридичну допомогу

Образ виробника енергії

Виробник енергії

Ви маєте справу з підошвою енергії? Наші експерти із задоволенням допоможуть вам

"Я хотів
мати юриста, який
завжди готовий до мене,
навіть у вихідні дні "

Торгівля викидами

Компанії, які викидають більше парникових газів, ніж мають квоти на викиди, здають ризик отримати штраф. Це стосується вашої компанії? Якщо так, ви можете придбати додаткові норми викидів, щоб уникнути штрафу. Ви можете не тільки купувати додаткові надбавки до викидів у, наприклад, торговців правами на викиди, такі як банки, інвестори чи торгові агентства, але ви також можете їх отримати на аукціоні. Однак може статися так, що ваша компанія викидає менше парникових газів і тому зберігає норми викидів. У цьому випадку ви можете почати торгувати цими квотами на викиди. Перш ніж ви зможете торгувати квотами на викиди, потрібно відкрити рахунок у Реєстрі ЄС, де розташовані квоти. Це тому, що ЄС та / або ООН хочуть зареєструвати та перевірити кожну транзакцію.

Дозвіл на викиди

Дозвіл на викиди

Перш ніж ви зможете взяти участь у схемі торгівлі викидами, ваша компанія повинна мати дійсний дозвіл. Зрештою, компаніям у Нідерландах заборонено просто викидати парникові гази і, якщо вони підпадають під дію Закону про управління навколишнім середовищем, повинні подати заявку на отримання дозволу на викиди у Голландський орган з викидів (NEa). Для того, щоб отримати право на дозвіл на викиди, ваша компанія повинна скласти план моніторингу та затвердити його НЕа. Якщо ваш план моніторингу затверджено та надано дозвіл на викиди, то необхідно оновити план моніторингу, щоб документ завжди відображав реальну ситуацію. Ви також зобов'язані подавати щорічний перевірений звіт про викиди до NEa та вносити дані звітності про викиди до Реєстру торгівлі викидами CO2.

Чи займається ваш бізнес торгівлею викидами та у вас є якісь питання чи проблеми щодо цього? Або ви хочете допомогти у заявці на дозвіл на викиди? В обох випадках ви прийшли в потрібне місце. Наші спеціалісти зосереджуються на торгівлі викидами і знають, як вони можуть вам допомогти.

Ви хочете знати, що Law & More може зробити для вас як юридична фірма в Ейндховені?
Тоді зв'яжіться з нами за телефоном +31 40 369 06 80 електронної пошти stuur een naar:

Містер. Том Мевіс, адвокат у Law & More - [захищено електронною поштою]
Містер. Максим Ходак, адвокат & More - [захищено електронною поштою]

Law & More B.V.