Захист прав на конфіденційність стає все більш важливим у сучасному суспільстві. Здебільшого це можна віднести до оцифрування, розвитку, в якому інформація частіше обробляється в цифровій формі. На жаль, оцифровка також несе ризики. З метою захисту нашої конфіденційності встановлюються правила конфіденційності.

LAW & MORE МОЖУТЬ НАДІГНАТИ ВАС
В ЯКІЙ ВІДПОВІДІ ПРО ЗАКОН про ЗМІ

Юрист ЗМІ

Термін ЗМІ охоплює газети, телебачення, радіо та Інтернет. Може статися, що ви чи ваша компанія з'являєтесь у ЗМІ мимоволі та негативно. У нашому сучасному світі, де інформація обмінюється та зберігається в Інтернеті, це може постійно переслідувати вас. Тому важливо вжити правильних заходів, якщо у вас виникли проблеми зі ЗМІ.

Закон про ЗМІ включає різні галузі права. Особлива увага може бути зосереджена на законодавстві про авторське право, закони про конфіденційність та права на портрет. Відповідаючи на запитання, чи є публікація незаконною, ваше право на захист честі та репутації повинно бути зважене проти права свободи вираження поглядів.

У разі електронного наклепу важливо, щоб докази були записані правильно. У разі незаконне повідомлення електронної пошти важливо, щоб цей електронний лист зберігався в електронній формі. Крім того, можна записати докази на bewijsonline.nl. Це гарантує наявність у вас звукоізоляції.

Law & More може допомогти вам у будь-якому питанні, що стосується законодавства про ЗМІ. Наші адвокати можуть вам порадити та відповісти на всі ваші запитання.

Образ Тома Мевіса

Том Мевіс

Керуючий партнер / адвокат

 Телефонуйте +31 40 369 06 80

"Law & More Юристи
залучаються і
може співпереживати
проблема клієнта ”

Ніталійний менталітет

Нам подобається креативне мислення і виходимо за рамки правових аспектів ситуації. Вся справа в тому, щоб дістати до основи проблеми та вирішити її у визначеному питанні. Через наш нісенітницький менталітет та багаторічний досвід, наші клієнти можуть розраховувати на особисту та ефективну юридичну підтримку.

Ви хочете знати, що Law & More може зробити для вас як юридична фірма в Ейндховені?
Потім зв’яжіться з нами за телефоном +31 40 369 06 80 або надішліть електронний лист на адресу:

Містер. Том Мевіс, адвокат у Law & More - [захищено електронною поштою]
Містер. Максим Ходак, адвокат & More - [захищено електронною поштою]

Law & More B.V.