Приватні клієнти

Як приватна особа, ви можете контактувати із законом різними способами. Law & More допомагає приватним клієнтам у різних галузях права. Ми маємо досвід у галузі:

  • особи та сімейне право;
  • імміграційне законодавство;
  • законодавство про працю;
  • закон про конфіденційність.

Незалежно від того, чи це складний розлучення, отримання дозволу на проживання, трудові договори, звільнення чи захист ваших особистих даних, наші фахівці є для вас і шукають найкращий спосіб досягти вашої мети.

Перш за все, ми аналізуємо вашу ситуацію і разом з вами визначаємо тактику і маршрут, який ми будемо слідувати. Ми обговорюємо збори, які ми стягуємо, і робимо чіткі домовленості щодо цього. Ми надаємо велику цінність доброму та чіткому спілкуванню з нашими клієнтами, тому ми завжди швидко реагуємо і беремо участь у вашій справі. Наш підхід особистісний, прямий та орієнтований на результат. Короткі, чіткі межі між адвокатом та клієнтом - це нам само собою зрозуміло.

Чи є у вас юридичні проблеми і чи потрібна вам допомога фахівця? Не соромтеся звертатися до нас. Ми раді та готові дати вам поради, допомогти в переговорах та, якщо необхідно, представити вас у судовій справі.

Law & More B.V.