Коли потрібен адвокат?

Коли потрібен адвокат?

Ви отримали повістку і незабаром повинні з’явитися до судді, який прийме рішення у Вашій справі, або Ви, можливо, захочете розпочати процедуру самостійно. Коли наймати адвоката, щоб він допомагав вам у вашому юридичному спорі, є вибором, а коли наймати адвоката обов’язково? Відповідь на це питання залежить від типу спору, з яким ви маєте справу.

Кримінальне провадження

Що стосується кримінального провадження, залучення адвоката ніколи не є обов’язковим. У кримінальному провадженні протилежною стороною є не співгромадянин чи організація, а прокуратура. Цей орган забезпечує виявлення та притягнення до кримінальної відповідальності та тісно співпрацює з поліцією. Якщо хтось отримує повістку з прокуратури, він вважається підозрюваним, і прокурор вирішив притягнути його до кримінальної відповідальності.

Хоча залучення адвоката до кримінального провадження не є обов’язковим, настійно рекомендується це зробити. На додаток до того, що адвокати спеціалізуються і можуть найкращим чином представляти ваші інтереси, (офіційні) помилки іноді допускаються на етапі розслідування, наприклад, поліцією. Визнання цих помилок, часто юридично обтяжених, вимагає професійних знань, якими володіє адвокат, а в деяких випадках може призвести до значного позитивного впливу на остаточний вирок, наприклад, до виправдання вироку. Адвокат також може бути присутнім під час вашого допиту (та допиту свідків) і таким чином забезпечити ваші права.

Адміністративні процедури

Залучення адвоката також не є обов'язковим у провадженнях проти урядових організацій або під час подання апеляційної скарги до Центрального апеляційного суду або Відділу адміністративної юрисдикції Державної ради. Як громадянин або організація, ви виступаєте проти уряду, такого як IND, податкових органів, муніципалітету тощо у питаннях, що стосуються вашої допомоги, допомоги та дозволу на проживання.

Однак найм адвоката - розумний вибір. Адвокат може належним чином оцінити ваші шанси на успіх під час подання заперечення або початку процедури та знає, які аргументи необхідно навести. Адвокат також знає про офіційні вимоги та строки, що застосовуються в адміністративному праві, і тому може належним чином керувати адміністративною процедурою.

Цивільні процедури

Цивільна справа передбачає конфлікт між приватними особами та/або приватно-правовими організаціями. Відповідь на питання, чи є обов’язковою допомога адвоката, є дещо складнішою у цивільних справах.

Якщо процедура перебуває на розгляді в окружному суді, наявність адвоката не є обов’язком. Підрайонний суд має юрисдикцію у справах з (оціненою) вимогою менше 25,000 XNUMX євро та у всіх справах про зайнятість, оренді, незначних кримінальних справах та спорах щодо споживчого кредиту та покупки споживачів. У всіх інших випадках процедура розглядається в суді або апеляційному суді, що робить обов’язковим наявність адвоката.

Скорочене провадження

За певних обставин у цивільній справі можна звернутися до суду за швидким (тимчасовим) рішенням у надзвичайній процедурі. Процедура надзвичайної ситуації також відома як скорочена процедура. Можна подумати, наприклад, про скорочену процедуру "Вірусваргейду" про скасування комендантської години.

Якщо ви розпочинаєте спрощену процедуру самостійно в цивільному суді, обов’язково мати адвоката. Це не так, якщо провадження може бути розпочато у підрайонному суді або якщо ви захищатиметесь у порядку спрощеного позову проти вас.

Хоча залучення адвоката не завжди є обов’язковим, це часто доцільно. Юристи часто знають усі тонкощі професії та те, як вони можуть найкращим чином довести вашу справу до успішного завершення. Однак залучення адвоката не тільки корисно, якщо вам доведеться або ви хочете звернутися до суду. Пригадайте, наприклад, повідомлення про заперечення проти державної установи або штраф, повідомлення про невиконання зобов’язань через невиконання або захист, коли вам загрожує звільнення. З огляду на його юридичні знання та навички, залучення адвоката пропонує вам найкращі шанси на успіх.

Як ви вважаєте, чи потрібна вам експертна консультація чи юридична допомога спеціалізованого юриста після прочитання статті? Будь ласка, не соромтеся звертатися Law & More. Law & MoreАдвокати Росії є експертами у вищезазначених галузях права та раді допомогти вам по телефону або електронною поштою.

Law & More