Ми хотіли б подякувати Вам за вибір Law & More. Ми є мультидисциплінарною юридичною фірмою та податковою консультацією з офісами в Ейндховені та Амстердамі. Що робить Law & More Унікальність полягає в тому, що ми поєднуємо особисті стосунки невеликого бутіка з рівнем знань великої юридичної фірми. У нас є кілька областей знань. Вам цікаво які? Погляньте на нашу сторінку знань. 

ДЯКУЮ ЗА ЗВ'ЯЗОК LAW & MORE

ЯКЩО МОЖЛИВО МИ ВІДПОВІДЕМ ВІДПОВІДЬ

КОЛИ ВИ ВИБРАЄТЕ LAW & MORE

ВИ ВИДАЛИ ДЛЯ РЕЗУЛЬТАТІВ, ВІДПОВІДАЮТЬСЯ ФІРМУ ЗАКОННИХ ЗАКОНІВ

Law & More є динамічною мультидисциплінарною голландською юридичною фірмою та податковою консультацією, що спеціалізується на голландському корпоративному, комерційному та податковому законодавстві та базується в Ейндговені та Амстердамі.

З його корпоративним та податковим досвідом, Law & More поєднує ноу-хау великої корпоративної та податкової консультативної фірми з увагою до деталей та індивідуального обслуговування, якого ви очікуєте від фірми-бутика. Ми справді міжнародні за обсягом та характером наших послуг і працюємо для цілого ряду складних голландських та міжнародних клієнтів, від корпорацій та установ до приватних осіб.

Law & More має в своєму розпорядженні спеціалізовану команду з багатомовних юристів та податкових радників з глибокими знаннями в галузях голландського договірного права, голландського корпоративного права, податкового права Нідерландів, голландського трудового права та міжнародного права власності. Фірма також спеціалізується на ефективному податковому структуруванні активів та діяльності, голландському енергетичному праві, голландському фінансовому праві та операціях з нерухомістю.

Том Мевіс

Том Мевіс

Керуючий партнер / адвокат

Максим Ходак

Максим Ходак

Партнер / адвокат

Яра-Кнупс-фото-500-567

Яра Кнупс

Юрисконсульт

ПІДПРИЄМНИКИ ТА ПОДАТКОВІ РОЗВИТКИ

 

Адвокат Ейндховена
Law & More B.V.